[Duyuru]: Ana Sayfa- Bolum Ikonları Revizyonu

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Ne zamandır aklımızda olupta bir türlü vakit bulup yapamadığımız revizyon çalışmasını az önce tamamladık ;)

Fark ettiğiniz üzere, zamanında yanlış seçmiş olduğumuz ikonlardan dolayı ANA sayfada bulunan BÖLUM IKONLARI çokta net çıkmıyordu :embarras: Biraz vakit almış olsada, sonunda net olan ikonlar ile gerekli değişim tamamlandı.

Şayet ana sayfanız aşağıdaki gibi yenilenmedi ve hala eski ikonlar var ise, kullanmış olduğunuz WEB Browser'ın CACHE ve COOKIES temizleyiniz.

Güzel hafta sonları :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık Mehmet abi çok güzel olmuş. Emeğine değdi bence. :thumbup:

TAMİRAT BÖLÜMÜNDEKİ SÜPÜRGE OLMAMIŞ YERİNE ALET ÇANTASI İSTİYORUM

Hüseyin GENCER' Alıntı:
TAMİRAT BÖLÜMÜNDEKİ SÜPÜRGE OLMAMIŞ YERİNE ALET ÇANTASI İSTİYORUM
Ama bu bolumde eskiden de supurge vardi, yeni degil ki :laugh: Temizlik manasinda ele alsak peki :D

Çok güzel olmuş , zamanla daha da güzellikler eklenecektir eminim....Eline sağlık kardeşim... %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ama bu bolumde eskiden de supurge vardi, yeni degil ki :laugh: Temizlik manasinda ele alsak peki :D

Iıı ıh, süpürge olmamış, ben de alet adavat istiyorum!...Farkına varmamışız, demek ki küçük toz süpürgesi falanmış, şimdiki büyümüş. :lollol: Neyse, eline sağlık Mehmet, foruma renk gelmiş.

Omer Erkan' Alıntı:
Iıı ıh, süpürge olmamış, ben de alet adavat istiyorum!...Farkına varmamışız, demek ki küçük toz süpürgesi falanmış, şimdiki büyümüş. :lollol: Neyse, eline sağlık Mehmet, foruma renk gelmiş.
Evet abi itiraf eyim onceki kucuk el fircasi idi :lol: Demek supurge olunca cok goze batiyor :laugh: Aksama degistiririz artik ;)

Omer Erkan' Alıntı:
Evet, tamam şimdi olmuş...
:rolleyes: Abi daha yeni değiştirmeye vaktim oldu. Bakalım bu sefer olmuş mu ;)

Şayet sizde farklı çıkıyor ise, lutfen kullanmış olduğunuz WEB Browser'ın CACHE ve COOKIES yeniden temizleyiniz :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
:rolleyes: Abi daha yeni değiştirmeye vaktim oldu. Bakalım bu sefer olmuş mu ;)

Şayet sizde farklı çıkıyor ise, lutfen kullanmış olduğunuz WEB Browser'ın CACHE ve COOKIES yeniden temizleyiniz :)

Ben süpürgeyi de sevmiştim ama bu daha iyi olmuş tabi, eline sağlık abi. :bravo:

Ben yanılmışım, teknik kısmı görmüşüm. :embarras: Şimdi sarı süpürge görünüyor. Çerezleri de temizledim, hatta kabuklarını bile attım ama değişmedi... :lollol: