[Duyuru]: Nice yıllara Mesut Sert

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bir zamanların hızlı HELICISI, Speed'lerin efendisi Adana'lı Mesut Sert arkadaşımızın bugün doğum günü :thumbup:

Kendisine nice saglikli, huzurlu, bol modelli ve ucuslu seneler diliyor ve şu quad işlerini bırakıp aramıza tez zamanda dönmesini diliyoruz ;D :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nice yaşlara Mesut, Mehmet abinin temennilerine katılıyorum. :laugh:

Her yaşın bir öncekinden güzel olsun. :bravo:

Nice mutlu huzurlu senelere inşaallah :hoppa:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bir zamanların hızlı HELICISI, Speed'lerin efendisi Adana'lı Mesut Sert arkadaşımızın bugün doğum günü :thumbup:

Kendisine nice saglikli, huzurlu, bol modelli ve ucuslu seneler diliyor ve şu quad işlerini bırakıp aramıza tez zamanda dönmesini diliyoruz ;D :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok Teşekkür ederim Mehmet abicim. Hala hızlı bir heliciyim abi . :coolxf: . Racing Quad işine girdim biraz , Doğru :thumbup:.Ama heli uçuşlar devam ediyor.Sadece video Paylaşım azaldı.Heliler her zaman ki gibi. :yuppi:

Mesut Sert' Alıntı:
Çok Teşekkür ederim Mehmet abicim. Hala hızlı bir heliciyim abi . :coolxf: . Racing Quad işine girdim biraz , Doğru :thumbup:. Ama heli uçuşlar devam ediyor.Sadece video Paylaşım azaldı.Heliler her zaman ki gibi. :yuppi:
Valla biz gördüğümüze göre yorum yaparız Mesut :laugh: ;D Demek ki neymiş, buraları da videosuz bırakmamak gerekiyormuş :thumbup: ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Nice yaşlara Mesut, Mehmet abinin temennilerine katılıyorum. :laugh:

Her yaşın bir öncekinden güzel olsun. :bravo:

Çok Teşekkür Ederim Türker abicim. Etrafımızda Helici kalmayınca Quadcı ve uçakcı Arkadaşlarla Takılıyorum.Fpv Quad uçurmak da çok zevkli bu arada abi.Tavsiye ederim. %p Ama Helikopterimi uçurmayı ihmal etmiyorum.Yoksa şimdiye kadar ilanlarda gezerdi . :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla biz gördüğümüze göre yorum yaparız Mesut :laugh: ;D Demek ki neymiş, buraları da videosuz bırakmamak gerekiyormuş :thumbup: ;)

Tamam abi.Yakında paylaşımlarda bulunurum. 11 Mart da Türkiye Drone Ligi yarışmasına katılacaz İstanbul 'da,Ben Ve Buğra.Haberlerde Görmüş olabilirsiniz belki de.Adanayı ve Rc koliği Temsilen.Tam netleşşsin ulaşım işimiz. o zaman forumda da paylaşacam inşallah...

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Nice mutlu huzurlu senelere inşaallah :hoppa:

Teşekkür Ederim Şafak Kardeşimm. :)

Doğum günün kutlu olsun Mesut, nice mutlu yıllara... :)

Nice yıllara Mesut :bravo: :thumbup:

Nice sağlıklı huzurlu mutlu yıllara Mesut Bey.

Nice mutlu ve huzurlu yaşlara. :saygilar:

Nice yıllara abi :saygilar:

:saygilar: Mesut kardeşim nice yıllara ,doğum günün kutlu olsun ,,,