[Duyuru]: Özelden Gönderilen Sorular Hakkında

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar,

Forumumuz gün geçtikçe yeni üyelerin katılımları ile genişliyor ve büyüyor %p Bundan çok mutlu ve memnunuz :thumbup:

Elimizden geldiğince bildiğimiz şeyleri sizlerle en güzel şekilde paylaşmaya çalışıyoruz. Fakat sizlerden küçük bir ricamız olacak.

Çok özel kişisel sorularınız / problemleriniz olmadıkça lütfen sorularınızı ÖZELDEN MESAJI olarak değil, ilgili yere konu açarak sorunuz.

Bunun başlıca iki sebebi var ;

1- Bizlerin de her şeyi deneme ve test etme imkanımız olmuyor. Dolayısıyla bazı sorularınıza direkt olarak net cevaplar veremiyoruz. Şayet bu sorunuzu konu olarak soracak olur iseniz, diğer üyelerimizinde yorumlarını ve tecrübelerini alma imkanımız olacaktır.

2- Sormuş olduğunuz sorular ve verilen cevaplar başka üyelerimizi de ilgilendirebilen bilgiler içerebilir. Böylece diğer üyelerimiz de istifade etmiş olur.

Göstermiş olduğunuz anlayış ve iş birliği için tekrar teşekkür eder, keyifli forumlar dileriz :saygilar:

Saygılarımla,

RCKOLIK

Murat Beler' Alıntı:
selam kardeş özel mesaj yollayamıyorum neden acaba
Sistem çalışıyor bir sıkıntı yok. Siz yollayamiyorum derken neyi kasdediyorsunuz ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

usta ozel mesaj yollama ekranında ıletı yazdıktan sonra baska bır ekran gelıyor

Forumumuza Hos Geldiniz.
« Alıcı: Murat Beler : Ocak 20, 2016, 09:57:25 ÖS »
Alıntı yaparak yanıtlaAlıntı YanıtlaYanıtla Bu iletiyi silSil
Sayın muratbeler,

Forumumuza Hos geldiniz. Keyifli saatler dileriz :)

1-) Herhangi bir konu açmadan önce MUTLAKA kısaca kendinizi Tanıtmanız gerekmektedir. Bunun için sizler için hazırladığımız şablonu kullanabilirsiniz

Tanışma Konusu Neden Önemli !!! (TIKLAYINIZ)

TANISMA Bölümü (TIKLAYINIZ)

2-) Forum kullanımı ile ilgili daha fazla detayı aşağıdaki konudan takip edebilirsiniz.

Forum - Videolu Anlatım Indeksi (TIKLAYINIZ)
vsssssss

Murat Beler' Alıntı:
usta ozel mesaj yollama ekranında ıletı yazdıktan sonra baska bır ekran gelıyor
.....
İyi de bu bir sorun değil ki Murat bey. İletiyi gönderince otomatik olarak "Gelen İletiler" sayfasına dönüyor ??

Mesela ben size az önce TEST adında özel bir mesaj gönderdim.