[Duyuru]: RCKolik Duvar Saati Sipariş Listesi

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Aramıza yeni katılan üyelerimiz belki fark etmemişlerdir ama bundan tam 1 yıl önce değerli üyemiz ve dostumuz Hakan Ulgenalp kardeşimizin özverili çalışması ile RCKOLIK Logolu Duvar saati imalatı yapmıştık

KomHavk - RCKolik Duvar Saati FINAL Sipariş Listesi

Geçen süre zarfında konuyu fark eden bazı yeni üyelerimiz, böyle bir imkanın hala olup olmadığını sordular. Aradan geçen süreyi de dikkate alarak, yeniden bir sipariş listesi oluşturalım dedik.

Şayet siz de RCKOLIK Duvar saatine sahip olmak isterseniz, bence bu kaçırılmayacak yeni bir fırsat :D

Sipariş listemiz 2 hafta süresince açık kalacaktır. Almayı düşünen arkadaşlar bu süre zarfında bu konuya mesaj ile taleplerini bildirsinler lütfen. Siparişlerin toplanması ve ödemelerin yapılması sonrası toplu halde imalat ve sevkiyat yapılacaktır

Saat Dizaynı ve Teknik Detaylar:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İmalat Sonrası Gerçek Saat Resimleri:

Ürün Detayları
1-Tüm saatler aynı standarda üretilecek : En üstte RCKOLIK Logosu, alt tarafında "Bağımlılık Yapan Modelci Platformu" yazısı, en alt kırmızı kısımda ise üyemizin ismi
2-Saat özel foamboard'dan (köpükten) imal edilmektedir.
3-Ebatlar: En 28 cm x Boy 38 cm.
4-Siyah boya ile önceden boyanan köpük, CNC tezgahda işlenmektedir. Logomuz oyma olacağı için sarı RCKOLIK yazısı elle boyanacak. Biraz zahmetli olsa da Hakan kardeşim yapmışken en güzeli olsun istedi.

FIYAT:
18 TL (KDV Dahil) + KARGO Bedeli

NOT: Kargo bedeli bulunduğunuz şehre göre değişkenlik gösterecektir. Son zamanlarda daha önce ucuz olduğu için tercih edilen MNG, PTT kargo gibi firmalarda da fiyat artışı yaşınmıştır. Buna rağmen mümkün olan en ucuz kargo ile sevkiyat yapılmaya çalışacaktır. Kargo bedeli yaklaşık 10 TL- 12 TL civarında olması beklenmektedir.

ODEME Şekli:
Sipariş isteğinde bulunan arkadaşlarımız, özelden alacakları banka hesap numarasına ödemeyi gerçekleştireceklerdir.

Fiyatı oluşturan etkenleri kısaca paylaşmak istiyoruz.

1-Her ne kadar biliniyor olsa da, bir kere daha ifade etmekte fayda var. Bu satış işleminden herhangi bir kazanç hedeflenmemektedir.
2-Bu fiyata malzeme, işçilik ve fatura (KDV) bedeli dahildir.
3-Hakan arkadaşımızın kendi işi olmadı ve bir çalışan olduğu işin ne yazık ki "İşçilik" kısmını fiyata ilave etmemiz gerekiyor.
4-Kargo sırasında olası mali kontroller acısından Fatura kesilmesi ve buna bağlı olarak KDV ödenmesi gerekiyor.

Sipariş Listesi
1- Oğulcan Acar
2- Ahmet Işık
3- Mustafa Yıldız
4- Gürtan OLÇA
5- Ahmet Göktaş
6- Deniz Sert
7- Recep Şurgun
8- İskender Yenimol

Abi benide yazanilirsiniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ogulcan acar' Alıntı:
Abi benide yazanilirsiniz

Hemen listeye ilave ediyorum Ogulcan. Bu arada unutmadan kargo için gerekli açık adres, tlf... bilgileri özelden mesaj olarak gönderebilir misin lütfen ;)

mehmet abi benide yaz.birazdan açık adresi ve telefon bilgilerini özelden yollayacağım.sanırım standart olarak üretilecek galiba.eğer öyle değilse,ben RC KOLİK yazan kırmızı siyah renkli isim soy isim olandan istiyorum mehmet abi. yani 1.resimdeki saat çok hoşuma gitti.
sizin bütün videolarınızı izlediğimde (özellikle v922 videolarından aklımda kaldı o saat ve çok hoşuma gitti) o saati hep görüyordum ve nasıl bende sahip olabilirim veya yaptırabilirim diye hep merak içinde kendi kendime konuşuyordum. :)
sizin (rc kolik)sayenizde v922 almaya karar vermiştim.vede iyiki bu siteye üye olmuşum.tekrar teşekkürler. ;)
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar..................

Ahmet IŞIK' Alıntı:
mehmet abi benide yaz.birazdan açık adresi ve telefon bilgilerini özelden yollayacağım.sanırım standart olarak üretilecek galiba.eğer öyle değilse,ben RC KOLİK yazan kırmızı siyah renkli isim soy isim olandan istiyorum mehmet abi. yani 1.resimdeki saat çok hoşuma gitti.
Ahmet dediğin gibi resimler biraz kafa karıştırmış :D Olayı şöyle özetleyelim.

- Tüm saatler aynı standarda üretilecek : En üstte RCKOLIK Logosu, alt tarafında "Bağımlılık Yapan Modelci Platformu" yazısı, en alt kırmızı kısımda ise üyemizin ismi ;)
Bu arada modelcilik hayatında küçükte olsa bir katkımız olabiliyorsa ne mutlu bize :RCKolik:

Bu arada sipariş listesini ismini ilave ediyorum :saygilar:

tamamdır mehmet abi.
bu arada;ben ve benim gibi birçok insan inanıyorumki bu site (özellikle sen ve türker abi ile paylaştığınız videolar)sayesinde helikopterlere olan ilgimiz,sevgimiz,hevesimiz ve en nihayetinde bu heli ile tanışmamıza vesile oldunuz.
bu vesile ile tekrar sen ve türker abi'ye ikinize (tüm rc kolik aile'sine) can-ı gönülden teşekkür ederim.
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar.....................

sıteyı canı gonulden desteklıyoruz her nekadar sıtedekı uyelerı sahsen tanımasamda aıle ortamı olustugu ıcın mehmet beye ozellıkle tesekkur edıyorum
saatlerden mumkunse bende satın almak ıstıyorum

mustafa yildiz' Alıntı:
sıteyı canı gonulden desteklıyoruz her nekadar sıtedekı uyelerı sahsen tanımasamda aıle ortamı olustugu ıcın mehmet beye ozellıkle tesekkur edıyorum
saatlerden mumkunse bende satın almak ıstıyorum
Ne demek Mustafa Bey, biz teşekkür ederiz :RCKolik: Listeye hemen isminizi ilave ediyorum ;) Bu arada rica etsem, forum üzerinden özelden adres bilgilerinizi gönderebilir misiniz lütfen :)

Hatırlatma diyelim :D

Mehmet bey benide yazarmısınız.

Gürtan OLÇA' Alıntı:
Mehmet bey benide yazarmısınız.
Listeye isminizi ilave ettim Gürtan Bey %p Size zahmet adres bilgilerini bana özelden mesaj olarak gönderebilir misiniz ;)

Asacak bir duvarım olsa bende isticem ama :)

Ynt: [Duyuru]: RCKolik Duvar Saati Sipariş Listesi

Mehmet abi benide yaz lutfen cok istiyorum :)

U9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi