[Duyuru]: RCKOLIK Şapka, Tişört FINAL Sipariş Listesi

İsmail emeğine sağlık çok güzel görünüyor ayrıca Mehmet abiyede teşekkür ederim emeklerinden dolayı.

Az once Ismail arkadasimiz ile gorustum. Tisort ve sapkalarin paketleri hazir ve Yarin kargoya veriliyor. Mesafeye gore 1-2 gun icinde elinize ulasacagini tahmin ediyoruz :RCKolik:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Az once Ismail arkadasimiz ile gorustum. Tisort ve sapkalarin paketleri hazir ve Yarin kargoya veriliyor. Mesafeye gore 1-2 gun icinde elinize ulasacagini tahmin ediyoruz :RCKolik:

Abi adress? :eek:

serkan sinan' Alıntı:
Adres : Serkan Sinan /Istanbul. Başka bir detaya gerek var mı :D

Şaka bir yana Kemerburgaz ekibinin tüm siparişlerini sahada hafta sonu Ismail Mordo abiye teslim etti diye biliyorum. Mordo abiye bir alo deyip, teyid edebilir misin ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Adres : Serkan Sinan /Istanbul. Başka bir detaya gerek var mı :D

Şaka bir yana Kemerburgaz ekibinin tüm siparişlerini sahada hafta sonu Ismail Mordo abiye teslim etti diye biliyorum. Mordo abiye bir alo deyip, teyid edebilir misin ?

O hooo, Mordo Abi bize tekrar parayla satar yaa... Ondan diyordu şarj aletinin parasını hazırladım, Sen gel diye.. :RCKolik:
Adres de doğruymuş aslında bi tek çizme rengim eksik. O da en çok kullanılan sarı işte..

Budur! :thumbup:

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• 20150325_121554 1.jpg
    20150325_121554 1.jpg
    24.9 KB · Görülme: 119

Emeği geçenlere tekrar teşekkürler. Tişörtteki yazılar dijital baskı yerine işleme olunca daha güzel olmuş :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tekrardan emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. :thumbup: :saygilar:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nası kaçırdım ben bunu, yaptıramıyoruz artık değil mi ?

Sümer abi , Kadir, Teyfik abi hayırlısı olsun güzel görünüyor.

Kargo bekliyorum gelince bende bir foto atarım artık, tişörtlü foto moda olacak galiba.

Teşekkürler Mustafa, gerçekten güzel olmuş. Yarında senin boy fotoğrafını görelim :)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Sümer abi , Kadir, Teyfik abi hayırlısı olsun güzel görünüyor.

Kargo bekliyorum gelince bende bir foto atarım artık, tişörtlü foto moda olacak galiba.
Teşekkürler Mustafa abi sizin kargoda yarın maraşa gelir herhalde sizede hayırlı olsun şimdiden

Bugün benimde elime ulaştı, Emeği geçen herkesin eline sağlık çok beğendim :thumbup:

Bugün ben de teslim aldım, Çok teşekkürler, kalitenin böylesi. %p :saygilar: :RCKolik: