[Duyuru]: Son 24 Saatte Giriş Yapanlar Rekorumuz : 101

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,
Bugün yeni bir rekorumuzu daha sizlerle paylaşmanın sevincini yaşıyoruz :halay:

Son 24 saat içinde forumumuza giriş yapan üye sayımız yeni bir rekor kırarak 101 ulaşmıştır :thumbup:

Destekleri için tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler :saygilar:

RCKOLIK Yönetimi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hepimize hayırlı olsun Türker'im :halay: Daha nice güzel rekorlara hep birlikte inşallah :yuppi: :thumbup:

Araştırmacı bir yapım olmasına rağmen asla forum sitelerini sevememişimdir. Şu zamana kadar sadece kaynak elde etmek için kullanırdım.

Fakat bu forum'u keşfettikten ve iyice inceledikten sonra üye olmaya karar verdim..
Ve şunu söylemeliyim ki, seviyeli yaklaşım, forum kuralları, üye kalitesi, bilgi deposu ve de en önemlilerinden birisi; paylaşımcıların göstermiş olduğu emek beni çok şaşırttı :saygilar:

Bende elimden geldiğince bir selamla bile olsun(şimdilik :) ) katkıda bulunmaya çalışıyorum. Şunu söylemeliyimki bu forum ücretli bile olsa, hiç düşünmeden yine üye olurdum. Çünkü burası gerçekten inanılmaz bir emek barındırıyor.

Başarınızın artarak devam edeceğine dair hiç kuşkum yok.

Bu arada ben de varmışım listede :)

Bulut' Alıntı:
Araştırmacı bir yapım olmasına rağmen asla forum sitelerini sevememişimdir. Şu zamana kadar sadece kaynak elde etmek için kullanırdım.

Fakat bu forum'u keşfettikten ve iyice inceledikten sonra üye olmaya karar verdim..
Ve şunu söylemeliyim ki, seviyeli yaklaşım, forum kuralları, üye kalitesi, bilgi deposu ve de en önemlilerinden birisi; paylaşımcıların göstermiş olduğu emek beni çok şaşırttı :saygilar:

Bende elimden geldiğince bir selamla bile olsun(şimdilik :) ) katkıda bulunmaya çalışıyorum. Şunu söylemeliyimki bu forum ücretli bile olsa, hiç düşünmeden yine üye olurdum. Çünkü burası gerçekten inanılmaz bir emek barındırıyor.

Çok teşekkürler güzel geri bildiriminiz için. Elbirliğiyle yaşatıyoruz bu ortamı, paylaşmak çok önemli. :saygilar:

Cahit Kaş' Alıntı:
...Bu arada ben de varmışım listede :)
Siz olmadan olur mu hiç Cahit Bey. Siz ailedensiniz artık. :RCKolik:

Bu saygı ve sevgi ortamında , bu kaliteli içerikle, güzel dostlarla , forumumuz günbegün kendi rekorlarını kıracaktır......... :RCKolik:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bu saygı ve sevgi ortamında , bu kaliteli içerikle, güzel dostlarla , forumumuz günbegün kendi rekorlarını kıracaktır......... :RCKolik:
İnşallah Hakan Abi, hep birlikte görmek nasip olsun o günleri de. :saygilar:

Ben bilseydim girmezdim :D Düz hesap olurdu :yuppi: MAŞALLAH DİYELİM NAZAR DEĞMESİN

Hüseyin Efecan' Alıntı:
Ben bilseydim girmezdim :D Düz hesap olurdu :yuppi: MAŞALLAH DİYELİM NAZAR DEĞMESİN
Sen olmadıktan sonra düz hesap olsa ne olur Hüseyin, iyiki 101 olmuş. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Sen olmadıktan sonra düz hesap olsa ne olur Hüseyin, iyiki 101 olmuş. :)

Teşekkür ederim Türker, Ben Onure ettin :yuppi:

Nazar değmesin, hep böyle olsun! %p Ben de hep gecenin bir vakti girebildiğim için, son 5 dakika içinde aktif olanlarda yer almışım. :laugh:

bence çoğu yönden 1 numara bi forum
en önemli özelliğide konuların çok düzenli oluşu.

maşallah maşallah