[Duyuru]: Sportif Havacılık Kulübü genel kurul toplantısı

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar,

KOMHAVK olarak üyesi olduğumuz THK bünyesindeki Sportif Havacılık Kulübünün 14 Nisan 2013 Pazar günü genel kurulu yapılacaktır. Yer THK İzmit şubesi. Çoğunluğun sağlanması için katılımınız önemlidir. Lütfen programınızı buna göre yapınız.

Teşekkürler

Bilgilendirme için teşekkürler abi %p

Saat konusunda herhangi bir bilgi var mı peki ? Malum pazar demek, uçuş demek :)

Henüz yok. Netleştiği zaman paylaşacağım.

Mehmet abi eleman lazımsa 3g ile katılabiliriz :D

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Toplantı konusu ne acaba ??

Başlıkta da belirttiğim gibi, Sportif Havacılık Kulübünün yıllık genel kurul toplantısı.

Arkadaşlar, önümüzdeki Pazar Sportif Havacılık Kulübü genel kurul toplantı saati 12:00'dir. Katılımınız önemlidir.

Bilgilerinize.

Arkadaşlar,

Dün yapılan THK Sportif Havacılık Kulübü olağan genel kurul toplantısında kulüp yönetim kurulu aşağıdaki gibi oluşmuştur.

- Turgut Duman
- Suna Sancak
- Ömer Erkan
- Taner Güney
- Erdal Evcil

Bilginize

3 GÜNDÜR DEVAM EDEN VOLEYBOL SEMİNERİMDEN DOLAYI TOPLANTIYA KATILAMADIM.ARAMIZDAN BİRİNİN ÖZELLİKLEDE BU İŞİ BİLEN SORUNLARIMIZI DİLE GETİREBİLECEK VE MODELCİLİĞE GÖNÜL VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZIN YÖNETİME GİRMİŞ OLMASI BENİ ÇOK SEVİNDİRDİ.KOLAY GELSİN ÖMER ABİ.

Hüseyin GENCER' Alıntı:
3 GÜNDÜR DEVAM EDEN VOLEYBOL SEMİNERİMDEN DOLAYI TOPLANTIYA KATILAMADIM.ARAMIZDAN BİRİNİN ÖZELLİKLEDE BU İŞİ BİLEN SORUNLARIMIZI DİLE GETİREBİLECEK VE MODELCİLİĞE GÖNÜL VERMİŞ BİR ARKADAŞIMIZIN YÖNETİME GİRMİŞ OLMASI BENİ ÇOK SEVİNDİRDİ.KOLAY GELSİN ÖMER ABİ.
Hüseyin abimize aynen katılıyorum. Bizden birinin yönetimde olması hem bizler hem de modelcilik adına oldukça sevindiri bir durum.

Gerçi burada yine Ömer abimize yeni bir yük gelmiş oluyor ama eminim ki bizlerin vereceği destek ile bu yeni görevi de başarılı bir şekilde yerine getirecektir.

Ömer abi hayırlı uğurlu olsun.Gerçi ilk tebrik eden Türker ve bendim ama :laugh: :laugh:. Arkadaşlarımızın da belirttiği gibi bu hobiye gönül vermiş ve hepimizden mislice tecrübeli olmanız bu görevde klubümüz adına çok faydalı olacak.Bu demek değildir ki siz yalnız başınıza çabalayacaksınız.Kesinlikle bütün arkadaşlarımız sizin öncülüğünüzde elinden geleni yapacaktır.Hayırlı uğurlu olsun. :bravo: :bravo: :bravo:

Ömer Abi hayırlı olsun...

Ömer Abi tekrardan hayırlı uğurlu olsun. :bravo:
Yönetim kurulunda bir Modelci olması çok önemli bir adım oldu hepimiz için. :thumbup:
Sahamızda elbirliğiyke Türkiye'de örnek teşkil edecek bir uçuş ortamımız olacağını düşünüyorum.
Bunun için bizlerde üzerimize düşen görevleri yapmalıyız elbette. :saygilar:

Ömer abicim hayırlı olsun, aramızdaki en genç ve dinamik abimiz olarak bizleri en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. :saygilar:

Hadi hayırlı olsun Ömer abi...Modelcileri en iyi şekilde temsil edeceğine yürekten inanıyorum.Tebrik ederim... :saygilar: