[Duyuru]: Yeni FORUM Ismimiz Belli Oldu- www.RCKolik.com

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
"[Duyuru]: Forum Isim Değişimi ve Önerileriniz" konusunda sizlerle paylaştığımız üzere forumumuz için yeni bir isim arayışına girmiştik.

Sizlerden gelen tüm önerileri de dikkate alarak bir değerlendirme yaptık. Burada öneride bulunan tüm arkadaşlarımıza tekrar teşekkür etmek isteriz :bravo:

Yeni Isim tercihinde bulunurken ;

a- Orjinal ve özgün bir isim olmasına
b- Uğraştığımız hobimizi en iyi şekilde ifade etmesine
c- Akılda kalıcı olması
d- Biraz da esprili olmasına
e- "Kocaeli" ile sınırlandırmadan, ülkemizde her türlü uzaktan kumandalı model (RC Uçak, Heli, FPV, Araba, Tekne, Planör...) ile uğraşan ve bu hobiye gönül vermiş kişileri de kapsayacak şekilde

olmasına dikkat ettik.Sonuç olarak;

Yeni Forum ismimiz bundan sonra ; www.RCKolik.com
Yeni Sloganımız ise : Bağımlılık Yapan Yeni Modelci Platformu

Önümüzdeki hafta içerisinde forum platformunda gerekli değişiklik çalışmasını yapmayı planlıyoruz. Tarih konusunda ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

Bu değişiklik sırasında belki 1 günlük ara ara erişim problemleri yaşanabilir. Fakat çalışmanın tamamlanmasına müteakip, yine eskiden olduğu gibi AYNI KULLANICI ADI ve ŞİFRELERINIZI kullanmaya devam edebileceksiniz.

Ilk yazımızda sizlerle "her ne kadar formun ismi değişiyor olsa da, bu platformun kurucu üyeleri olan "Kocaeli Model Uçak Sevdalıları" KOMUK ismini yaşatmaya, paylaşmaya ve tüm Türkiye'de tanılırlığını arttırmaya devam edecektir." şeklinde bir paylaşımda bulunmuş idik.

Fakat ne yazık ki bizden kaynaklanmayan bazı nedenlerden dolayı, KOMUK ismini bundan sonra kullanmama kararını aldık.

Her türlü yerel aktivitelerimizde kullanacağımız, Kocaelinde yaşayan model sevdalarını kapsayacak yeni isim olarakta :

KOMHAVK : Kocaeli Model Havacılık Kulübü

ismini tercih ettik.

Yeni isim ve yeni oluşumların hepimize hayırlı olması dileğiyle :saygilar:

KOMHAVK: Kocaeli Model Havacılık Kulübü

Ynt: [Duyuru]: Yeni FORUM Ismimiz Belli Oldu- www.RCKolik.com

Hayırlı, uğurlu olsun. Başta Mehmet Bey size ve emeği geçen, katkıda bulunan herkese çok teşekkürler. :saygilar:

Hayırlı olsun güzel isim gerçekten de.

Ynt: Ynt: [Duyuru]: Yeni FORUM Ismimiz Belli Oldu- www.RCKolik.com

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı, uğurlu olsun. Başta Mehmet Bey size ve emeği geçen, katkıda bulunan herkese çok teşekkürler. :saygilar:
Esas biz sana teşekkür ederiz Türker'im, değerli katkıların ve varlığın için :)

kemal bulungiray' Alıntı:
Hayırlı olsun güzel isim gerçekten de.
Valla Kemal Bey, bizler çok beğendik. İlk duyduğunuzda "Nasıl yani ?" diyorsunuz. Ama sanki sonra isim sizi içine çekiyor. Yani en azından bizlerin hissettiği bu.

Umarım sizler ve diğer üyelerimiz de bizlerle aynı hisleri paylaşırsınız.

Gerçektende çok güzel isim bu öneriyi kim sunduysa tebrikler :)

Hayırlı olsun.İnşallah, bu işe gönül vermiş ,pek çok modelciye, iyi referans olması dileğimle...

Yeni isim hayırlı olsun bence gayet güzel , bu arada iki kelam edeyim de içimde kalmasın,önemli olan bence isim değil, o ismin altında bir araya gelebilen, toplum içine girebilen, girdiği toplumda kendine hakim olabilen, çevresi tarafından sevilebilen, saygılı ve seviyeli insanların bir arada olabilmeleridir diyorum. Anlayanlar almaları gereken paydaları almışlardır diyerek kelamıma son veriyorum.
Mehmet Bey;
Bu kararınızda arkanızda değil yanınızda olduğumu da bizatihi belirtmek isterim. tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Sağolasın Yavuz Bey,

Bir durum bu kadar güzel özetlenebilir :bravo: Teşekkürler %p

Mehmet, senin adında, emeği geçen, katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum, elinize, emeğinize sağlık. :bravo: Yeni isimlerimiz hayırlı olsun! :thumbup: Bu, birlikte iyi bir ekip olmanın güzel bir sonucu! Ayrıca bunun ne kadar sosyal bir uğraş olduğunun da iyi bir kanıtı. Yeni isimlerimizle, ağız tadıyla nice keyifli birlikteliklere...

Heeeeyyyt , yettim geldim :saygilar:.Bu aralar çok işler vardı ama konuyu yakaladım :lollol:
Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun, çok güzel isim , çok anlamlı ve manidar olmuş.
Bu arada isimi bulan arkadaşın aklına , isim düşünüp öneri veren ben ve benim gibi forumumuzun hastası RCKolik kardeşilerimize,bütün bunları derleyip toplayıp , mesai saatlerinden arta kalan dinlenme saatlerinde , hiç bir fedakarlıktan kaçınmadan çalışıp didinen kardeşim Mehmet Küçüksarı'ya ,konu hazırlayıp,çalışıp didinerek bizlere faydalı bilgiler sunan Türker kardeşime,ve yine forumumuza konu açıp , bizleri yalnız bırakmayan çorbada tuzu olan tüm forum abilerime ve kardeşlerime teşekkür ediyorum :saygilar:
Modelcilik camiasına hayırlı olsun. :bravo: :bravo:

Cok akilda kalici bir site ismimiz oldu :thumbup: emegi gecen herkeze cok cok tesekkur ederim ellerine saglik:)

Durmak yok Uçuşlara devam

Hayırlı uğurlu olsun... Emeği geçenlerin eline sağlık... %p

Çok güzel bir isim oldu :D Hepimize hayırlı uğurlu olsun :)
Bence bu güzel olayı yarın Arslanbey'de kutlamalıyız :D
Şaka bir yana Cumartesi yağmur yok ama Pazar'a yağış gösteriyor :) Ben yarın pistlerde olacağım :)

Hayırlı olsun...