DV04 kayıt kamerası

FERHAT

UÇAKMI :D
Merhaba eski uçağımda DV04 kayıt kamerasını alıcının boş bir kanalına bağlayarak besliyordum..Fakat şimdi uhf sistemi kullanıyorum..Ve sıkıntı yaratır diye uht nin boş bir kanalına takmak istemiyorum..Kamera 5-8 volt ile çalışıyor..Nasıl besleyebilirim? VTX ve osd yi beslediğim 3s ile beslesem voltajdan dolayı yanar..Çözüm önerileriniz nelerdir?

DV04 kayıt kamerası

FERHAT GÜLPAK' Alıntı:
Merhaba eski uçağımda DV04 kayıt kamerasını alıcının boş bir kanalına bağlayarak besliyordum..Fakat şimdi uhf sistemi kullanıyorum..Ve sıkıntı yaratır diye uht nin boş bir kanalına takmak istemiyorum..Kamera 5-8 volt ile çalışıyor..Nasıl besleyebilirim? VTX ve osd yi beslediğim 3s ile beslesem voltajdan dolayı yanar..Çözüm önerileriniz nelerdir?

UHF alıcısı olunca değişen ne oluyor ki. O da yine 5 voltla çalışıyor. Aynı şekilde besleyebilirsin.

DV04 kayıt kamerası

UHF de kullanmama sebebim şudur nesimi abi...Uhf birgün önce evde çalışırken alana gittim bu kamerayı taktım sinyal almaz oldu..Bu kameradan mı , başka bir sebebpten dolayımı bilmiyorum. Belkide başka bir etkenden dolayıdır..O yüzden gözüm korktu ve tekrar takmadım..Birkaç kişiye sordum teorikte bişey olmaz ama pratikte net birşey söyleyemeyiz deyince foruma sorayım dedim

DV04 kayıt kamerası

En kötü ihtimalle kamera için ayrı bir ubec ile direk pilden enerji alabilirsin.