"Eachine Racer 250 DIY Parts" yardım

Mustafa Yetiskin

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba arkadaşlar,
banggood'da "Eachine Racer 250 arf" (140$) olarak alırsam pil göndermelerinde sıkıntı olacağı için
şu ürünü
(120$)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

almaya karar verdim,
içeriğinde yazanlar;
Package included:
4 x frame arm
4 x Simonk 12A ESC
2 x CW 2204 2300KV motor
2 x CCW 2204 2300KV motor
1 x PCB with tail light LED
1 x 1000TVL camera
1 x CC3D or Naze32 flight controller (optional)
1 x 600MW 5.8G 32CH transmitter built in OSD
1 x mushroom antenna
2 x headlight LED white 3W
2 x black CW propeller
2 x black CCW propeller
2 x white CW propeller
2 x white CCW propeller
1 x carbon fiber up plate
8 x mini carbon fiber board
1 x vibration damper plate
4 x damping ball
1 x red frame head board
1 x cable set
1 x screw set

bu ürünü alırsam toplayabilirmiyim veya eksik neler olabilir

Mustafa bey öncelikle hoş geldiniz. Ben yaklaşık 1 ay kadar önce hazır kitini aldım, sorunsuz olarak geldi, ancak şu anda ne olur bilemiyorum. DIY kitle ilgili olarak, modelcilik ve lehim konusunda daha önceden tecrübeniz var mı? İyi kötü lehim yapabiliyorsanız toplamak zor değil, zaten alt kısmı pdb şeklinde, size sadece motor ve esc'leri lehimlemek kalıyor, gerisi soketleri ve vidaları takmaktan ibaret.

Alsan bir şekilde toparlarsın da, bu ürün yerine zmr frame olan kitlere bak bence. Zmr frameme ait parcaları rahatlıkla bulursun, saglam ve dayanıklı bi ilk frame olur sana. Esc'leri 20a tercih et gelecege yatırım olsun.

Emre Kaman' Alıntı:
Mustafa bey öncelikle hoş geldiniz. Ben yaklaşık 1 ay kadar önce hazır kitini aldım, sorunsuz olarak geldi, ancak şu anda ne olur bilemiyorum. DIY kitle ilgili olarak, modelcilik ve lehim konusunda daha önceden tecrübeniz var mı? İyi kötü lehim yapabiliyorsanız toplamak zor değil, zaten alt kısmı pdb şeklinde, size sadece motor ve esc'leri lehimlemek kalıyor, gerisi soketleri ve vidaları takmaktan ibaret.

Emre bey demek sizde miniye bir bakmak istediniz :laugh:

Burak Solmaz' Alıntı:
Emre bey demek sizde miniye bir bakmak istediniz :laugh:

Evet :D Geçen yılki Düzce buluşmasında kısa da olsa tecrübe ettikten sonra, dönem dönem aklıma düşüyordu, sonra unutuyordum. En sonunda bir tane alıp denemeye karar verdim. Aslında ilk quadım olmayacak, daha önce bir 450 alien frame toplamışlığım var. Benim kit CC3D ile geldi, ayarlarını kolayca yapıp ev içinde ilk hoverını da yaptım. Şimdi gözlüğümü bekliyorum, o da gelince sahada denemelere başlayacağım. Bu arada Fastlad indiriminden Sp F3 kart aldım, yine BG'dan mini osd, gps vs şeyler aldım. Onlar da gelince sırayla deneyeceğim. Bu boyut için biraz gereksiz şeyler ama, deneyip görmek istiyorum.

Serdar'a rakipler çoğalıyor ozaman :) sizin gibi kumanda kontrolu olan kişileri minide görmek zevkli olacaktır. Pil lazım olursa sıfır 5 adet dinogy4s 1500mah 65c var elimde.

Estagfrullah :) heliyle oldukca benzer tepkileri var, ama bu arkadasi hakkiyla kullanabilmek icin yerde surunerek ucmak gerekiyor, zaten gozluk bambaska bir tecrube olacak. Bakalim altindan kalkabilecek miyiz. Pil olarak 3s'lerim var simdilik, biri kendi pili, iki tane de opti aldim, biraz elim alistiktan sonra 4s'lere gecerim umarim :)

takıldığım yerde sizler, rckolik var çok şükür :thumbup:
düne kadar hazır kit alacaktım. pil gönderiminde sıkıntı olduğu için mecburen kurulmamış halinde alıyorum.
parça parça toplasam acemilikle o parça uydu bu parça uymadı, onu beceremedim, bu bozuldu derken işin başında soğumayayım, başlangıçta da fazla para harcamamak için bu kiti almaya karar verdim.

yardımlarınız için teşekkürler %p

Mustafa Bey, bende iki tane hazır toplanmış var. Oğlum bir tanesinin geçen bir kolunu kırdı. Banggoodan aldığım kitin içinde bir tane 1500 mah batarya da geldi. Ancak yaklaşık 2 ay oldu. Forumu takip ediyorsanız son dönemde batarya gönderimi hususunda sıkıntı yaşandığını okumuşsunuzdur.