Eachine Racier 250 Pil Seçimi

ercan333

Yeni Uye
Yeni aldığım quad tek bataryayla beni tatmin etmemeye başladı. yeni bir batarya almak istiyorum. Bu quad'a uygun batarya önerileriniz nelerdir? Bu quad'a uygun pervane nerden bulabilirim yurt içinden?

S.A PERVANELERİ ALİEXPRESS TEN ALABİLİRSİN. 3S 1500,1800 MAH LİPO KULLANABİLİRSİN TABİ ESC VE MOTORLARI KONTROL ET 3S UYUMLU MU :RCKolik:

Optipower 3s 1600 mah 35c almıştım, gayet memnunum. Bu quad 4s'e kadar uyumlu okuduklarıma göre.

4s uyumlu bunlar okudum. yurt dışından sipariş verince sıkıntı olacağını düşündüm pervaneler için. tek pil artık az geliyor bana. Emre bey bu quad da dikkatimi çeken bişey oldu. yukarı gaz verince yavaşca havalanıyor. bi tık daha arttırınca birden havalanıyor. sizde de böyle bişey oldu mu?

Ynt: Eachine Racier 250 Pil Seçimi

Pil yuvası biraz dar oldugu için 4s pil yuvaya sığmıyor üste konumlamak zorunda kalıyorsunuz. İdeali 3s 1500 Mah

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben bi sıkıntı görmedim. Bu tarz küçük prop çeviren cihazlarda ara değerlerde çok kararlı tepkiler vermelerini beklememek lazım. Bu cihazlar sürekli gitmek için tasarlanıyor, adı üstünde, yarışmak asıl amaç. Ben bu quadı kullanırken sürekli hareket halinde oluyorum, bir konumda asılı kalmak, veya sabit hızla yükselip alçalmak bu quadın işi değil.

Bilgiler için çok teşekkür ederim. :RCKolik: