Ehang Ghostdrone 2.0 Aerial

Onur TURAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Değerli drone sahipleri :)

Ehang Ghostdrone 2.0 Aerial hakkında bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
Malumunuz satış sitelerinde yazılı bilgiler bazen yanlış veya farklı olabiliyor. Bu model telefon ile kullanılan bir model. Özellikle menzili hususunda ciddi tereddütlerim var. Bu ve benzeri konularda öneri ve yönlendirmelerinizi talep eder saygılar sunarım :)

Onur rica etsem Drone kelimesini kullanmasak :) Nedense Drone deyince ben dahil epey bir kişinin tuyleri diken diken oluyor :D

https://www.rckolik.com/iyi-bir-droner-olmak-icin-bilinmesi-gereken-10-sey-t12399.0.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Onur rica etsem Drone kelimesini kullanmasak :) Nedense Drone deyince ben dahil epey bir kişinin tuyleri diken diken oluyor :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abi esasında aynı duyguları paylaşıyoruz. Ancak zamanında büyük konuştuğum için sanırım Allah beni bunlara yavaştan gönül vermekle cezalandırıyor :lollol:

Onur TURAN' Alıntı:
Abi esasında aynı duyguları paylaşıyoruz. Ancak zamanında büyük konuştuğum için sanırım Allah beni bunlara yavaştan gönül vermekle cezalandırıyor :lollol:

Günaydın,

Daha önce hiç bakmamıştım, şimdi biraz net'ten videolarına baktım, keyifli bir oyuncağa benziyor.

Ancak kumanda olarak telefonu kullanıyor bu da demek oluyor ki WIFI ile bağlanıyor, Eğer gözlüğe bluetooth ile bağlanıp gözlükte verici varsa bilemem. Ama direk telefondan bağlanıyor ise, öyle uzak mesafelere felan göndermek hayal olur.

Amaç kırda bayırda güzel görüntüler alayım, yedek parçasını da bulayım derseniz, bu fiyata TR de Phantom 3 alın kullanın derim.

Ama herzaman SHGM nin kurallarına, can güvenliğine dikkat edin.

Onur TURAN' Alıntı:

:laugh: :D Fakat sen de ciddi bir dikkat dağınıklığı görüyor gibiyim Onur. Önce heli sonra uçak şimdi de multiler. Bence belli bir süre en azından bir model üzerinde konstra ol. Maddi manevi tüm imkanları o konuya yönlendir. Diğer türlü 1 parça ondan, 1 parça bundan zor oluyor. İlerleyen zamanlarda elbette farklı modellerin zevklerini anlamak adına o kısımlara da giriş yapılabilir. Ama ilerleyen zamanlarda. Yani en azından ben öyle düşünüyorum ;)

Ercan ÇINAR' Alıntı:
.. Amaç kırda bayırda güzel görüntüler alayım, yedek parçasını da bulayım derseniz, bu fiyata TR de Phantom 3 alın kullanın derim.

Aynen Ercan'a katılıyorum. Fiyat olarak da gayet iyiymiş. Ucuz olsa tamam da bu fiyata riske girmeye bence de değmez ;)

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Günaydın,

Daha önce hiç bakmamıştım, şimdi biraz net'ten videolarına baktım, keyifli bir oyuncağa benziyor.

Ancak kumanda olarak telefonu kullanıyor bu da demek oluyor ki WIFI ile bağlanıyor, Eğer gözlüğe bluetooth ile bağlanıp gözlükte verici varsa bilemem. Ama direk telefondan bağlanıyor ise, öyle uzak mesafelere felan göndermek hayal olur.

Amaç kırda bayırda güzel görüntüler alayım, yedek parçasını da bulayım derseniz, bu fiyata TR de Phantom 3 alın kullanın derim.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. SHGM' ye ilk kayıt olanlardan ve kural ihlal yapanlardan iğrenen biri olarak kuralların altın değerinde olduğunu değerlendiriyorum. Bu nedenle sorun yok :)