Emre KOL (İzmir)

EMK

Yeni Uye
Adı : Emre
Soyadı : KOL
Nereden : İzmir
Mesleği : Mühendis
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli / Uçak / Araba..) : Onroad, ofroad, Tır ve Kamyonlar ve tabiki Uçaklar:)
Var ise Modelcilik Tecrübeniz:
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : google
Kullandığım Model(ler) 1:14 Tamiya Scania R 620 8x6 Çekici

1:16 Hidrorik Bruder Cat 320 Excavator

Emre KOL (İzmir)

Emre Bey hoşgeldiniz,

Cat 320 exavator çok ilgimi çekti, videosu varsa paylaşırsanız sevinirim. :)
Keyifli forumlar. :saygilar:

Emre KOL (İzmir)

Emre Bey hoşgeldiniz.Aramıza her gün başka güzel hobileri olan sizin gibi arkadaşların katılması , bizim adımıza çok sevindirici.Tamiya Scania ve Bruder excavatörünüzle ilgili video ve fotoları paylaşacağınız zamanı umutla bekliyorum... :saygilar:

Emre KOL (İzmir)

Emre Bey,

Oncelikle hosgeldiniz :thumbup: Ucak harici ilgilendiniz diger modellerle foruma farkli bir renk katmanizi diliyorum :saygilar:

Emre KOL (İzmir)

Emre bey hoş geldiniz bi İzmirli olarak sizi burda görmek güzel bir duygu

Emre KOL (İzmir)

Hoşgeldiniz :) Bende İzmirdeyim :)

Emre KOL (İzmir)

Gücüne güç katıyor :thumbup:

Emre KOL (İzmir)

Emre bey aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar %p

Emre KOL (İzmir)

Her birinize güzel yorumlarınız ve temennileriniz için çok teşekkür ederim. Tabiki diğer araçlarımıda forumda paylaşıcam ve geliştirmeleri yapılandırılmaları ile alakalı bilgilerde vericem. :) Ancak şu anda uçar bir modelim yok elimdeki proje biter bitmez bende havalanmak istiyorum. uzun zaman oldu uçmayalı küflendik unuttuk bir çok şeyi :) sizlerin engin bilgileri ve tecrübeleri ile birşeyler öğrenmeye çalışıcam. Ayrıca mehmet bey en son uçar modelimi kocaelide uçurmuştum. 7 yılım orada geçti. Hala gidip gelmekteyim izmite. 18-22 kasım arası yine izmitte olacağım :)

Emre KOL (İzmir)

Demek İzmit ile bağlantınız devam ediyor. Özelden cep tlf yönderiyorum. Müsait olursanız bir akşam beraber bir çay içebiliriz ;)