Erzurum'dan Selamlarla

Erzurum'dan Selamlarla

Hoşbulduk İrfan Bey :saygilar:

Erzurum'dan Selamlarla

Hoşgeldiniz :) Benim önerim yol yakınken dönün :) :)

Erzurum'dan Selamlarla

Neden hemen helikopteri seçtiniz. Uçaklar (wingdragon sporter v2) var ;D

Erzurum'dan Selamlarla

Aslına bakarsanız her ikisini de tatmak istiyorum :) ama yavaş yavaş olacak inş :saygilar:

Erzurum'dan Selamlarla

Az önce similatör kumandamın siparişini verdim THKmodeluçak.com 'dan felaket bir heyecan var :bravo:

Erzurum'dan Selamlarla

Mehmet F. BALTACIOĞLU' Alıntı:
Az önce similatör kumandamın siparişini verdim THKmodeluçak.com 'dan felaket bir heyecan var :bravo:
Şimdiden hayırlı olsun Mehmet Bey, çok tatlı bir heyecandır keyifli uçuşlar. :)

Erzurum'dan Selamlarla

Aslına bakarsanız her ikisini de tatmak istiyorum :) ama yavaş yavaş olacak inş :saygilar:
Kesinlikle ikisi de birbirinden lezzetli :thumbup:

Hayırlı olsun Mehmet Bey %p Şimdiden kolay gelsin ;)

Erzurum'dan Selamlarla

Herkese teşekkür ederim :bravo:
Şimdiden v922 videolarını izlemeye başladım :eek:
Cümleten kazasız hobiler :saygilar:

Erzurum'dan Selamlarla

Değerli dostlar,
Heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim, thk similatör kumandam geldi :bravo:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şuan sorum ise similation sekmesinde, settings/ physics/physics speed adıyla adlandırılan değeri kaçta tutmam gerekiyor,
Selamlar cümleten :saygilar:

Erzurum'dan Selamlarla

Değerli dostlar,
Heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim, thk similatör kumandam geldi :bravo:
Şuan sorum ise similation sekmesinde, settings/ physics/physics speed adıyla adlandırılan değeri kaçta tutmam gerekiyor,
Selamlar cümleten :saygilar:
Hayırlı olsun ve şimdiden kolay gelsin Mehmet Bey :thumbup: Kurduğunuz sim Phoenix olsa gerek, doğru mudur ?? Ister Real, isterse Phoenix olsun bu tür detayları dokunmanıza gerek yok. Aşağıdaki konulardaki kurulum ayarları ve bu sıra kumanda kalibrasyonu yaptı iseniz, artık uçma zamanı gelmiş demektir ;)

Erzurum'dan Selamlarla

Çok teşekkür ederim Mehmet Bey :bravo:
Ben realflight similator kurdum ve yaklaşık 3 saattir pc başındayım :bravo:
Yalnız kendi nefsime dur demem gerekmekte,
KPSS engelimden ötürü; rc sevdam, geleceğime engel olabilir kaygısındayım,
Onun için kendime bir karar aldım ve rc sevdamı Temmuz ayına kadar rafa kaldırıyorum.. İstemeyerek te olsa :(
Bütün dostlara selamlar, bu bir veda değil, bir ara diyelim, henüz başındayken ufak bir ara .. :saygilar:
Kararına sonuna kadar saygı duyar ve destek veririz Mehmet kardeşim.Ancak sen yine de ara sıra bir selam vermeyi ihmal etme, sohbet kısmından bir merhaba dersin.Gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş, derslerine çok çalış hobiye nasılsa gün olur isteğin olursa girersin.... ;).Her zaman yanındayız ve duacıyız , önce istikbal......... :saygilar:

Erzurum'dan Selamlarla

.... KPSS engelimden ötürü; rc sevdam, geleceğime engel olabilir kaygısındayım, Onun için kendime bir karar aldım ve rc sevdamı Temmuz ayına kadar rafa kaldırıyorum.. İstemeyerek te olsa :(
Bütün dostlara selamlar, bu bir veda değil, bir ara diyelim, henüz başındayken ufak bir ara .. :saygilar:
Tabii ki Mehmet, her zaman önceliğimiz özel ve iş hayatımız olmalı :thumbup: Hobi zaten bu ikisi arasında kalan boşluğu doldurmak amacı ile icat edilen bir şey değil mi :D Şayet hobiyi ayıracağın zamanı kontrol edemiyorsan, ara vermek en mantıklısı.

Ama senin yerinde olsam hemen karar vermezdim. Şöyle ki özellikle simulasyon gerçekten insanı başlarda çok zorlayan, sinirlerini bozan bir şey haline dönüşebiliyor. Bu durumda zaten sim öyle saatlerce çalışamıyor insan. Yani en azından ben de öyle oldu. O zaman da zaten günde max 30 dak simde çalışmak, seni her anlamda tadmin ediyor, daha fazlasını kaldıramıyorsun :D

Şu an normal olarak çok heveslisin. İstersen söyle 1 hafta bekle. Şayet sen de durum farklı olursa da dediğin gibi ara verirsin.

NOT: Sim çalışırken kendine bir hedef belirle ve amacın onları yapmak olsun. Bunun için Türker kardeşimizin sim derslerine bakabilirsin. Bir hedef ve amaç olup onu başarmak için mücadele verince, inan sim çalışmak ders çalışmak ile eşdeğer, yani en azından benim için hep öyle olmuştur.

Bu arada KPSS sınavında ve çalışmalarında şimdiden başarılar :thumbup:

Erzurum'dan Selamlarla

---------------

Erzurum'dan Selamlarla

...Sonuç olarak şuna varmaya çalışıyorum, ben buna kafayı takarsam ben daha yıllar boyunca KPSS yi kazanamam :)
Mehmet Bey sizde yüksek konsantrasyon meziyeti var bence. İyi şekilde kullanırsırsanız uğraş verdiğiniz konuda çok başarılı olursunuz diye düşünüyorum. Akvaryum örneğinde de görülebiliyor bu durum bence. %p

Ama zaman malesef kısıtlı bir kaynak ve dilediğimiz kadar sahip olamıyoruz malesef. :( Bu yüzden de hepimiz zaman zaman önceliklerimizi belirlemek durumunda kalıyoruz istemesekte. :-\

Ama doğru zaman geldiğinde tahmin ediyorum diğer uğraşlarınızda olduğu gibi bu hobide de gayet başarılı olacaksınızdır. :saygilar: