Extra 330L 50cc

Extra 330L 50cc

Kadir Türkyılmaz' Alıntı:
Ömer abi kaç gündür bu motor ve uçakla uğraşıyorum kafam o kadar dağınık ki ne yapıcağıma karar veremedim sanırım yarın motor işini hallediyorum DLE 60 twin alıcam bakalım

Extra, çift silindirli bu motor ile daha gerçekçi olacaktır, aynı hacimli tek silindirliden daha çok yakışacağını düşünüyorum. Extra için bence ötekinden daha iyi seçim. Böyle bir çift silindirli, bana da göz kırpıyor ama, canım cennet istiyor, günah koymuyor... :(

Extra 330L 50cc

Vallahi abi 35 ra yı iade edip bunu alıcam banada biraz mantıklı geldi en azından cowlingi çıkarınca şöyle yakışıklı bişey görünür

Extra 330L 50cc

Sonunda bi çift silindirim oldu darısı Başınıza

Extra 330L 50cc

Mehmet bey dayanamadım artık bu hasrete bi son vermek gerekiyordu

Extra 330L 50cc

Teşekkür ederim

Extra 330L 50cc

Teşekkürler Türker bey çok sağolun en kısa zamanda o güzel fotoğrafları ekleyeceğim

Extra 330L 50cc

Teşekkürler Türker bey çok sağolun en kısa zamanda o güzel fotoğrafları ekleyeceğim
Foto ve eğer mümkün ise videolu güzel bir INCELEME konusu hoş olur ;) Malum bu TWIN motorları sahalarda görmek pek mümkün olmuyor :)

Extra 330L 50cc

Önce evde saklıcak bir yer bulayım ondan sonra tek tek fotoğrafları yükleyeceğim birde üzerinden etiketi sökeyim

Extra 330L 50cc

Önce evde saklıcak bir yer bulayım ondan sonra tek tek fotoğrafları yükleyeceğim birde üzerinden etiketi sökeyim

Kadir kardeşim, hayırlı, uğurlu olsun! Seni en iyi ben anlarım! Çünkü aynı dertten muzdaribim. :(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Foto ve eğer mümkün ise videolu güzel bir INCELEME konusu hoş olur ;) Malum bu TWIN motorları sahalarda görmek pek mümkün olmuyor :)

Evet, bir tanıtım bekliyoruz. Öte yandan, sizinki gibi bir saham olsa, ne yapar eder ben de bir tane edinirdim.

Extra 330L 50cc

Teşekkür ederim ömer abi en çok korktuğum şey eşimin bir gün malzemelerimi ona söylediğim fiyattan satması kapış kapış gider düşünsene abi 60 twin motor 500 tl sıfır
Iki hayalim daha var biri moki 400 diğeri güzel bir tirbun motor uçak olmasın bunları alayım şöyle odaya geçip araştırma bakayım yeter abi

Extra 330L 50cc

Teşekkür ederim ömer abi en çok korktuğum şey eşimin bir gün malzemelerimi ona söylediğim fiyattan satması kapış kapış gider düşünsene abi 60 twin motor 500 tl sıfır

Bir gün öyle bir şey olursa, haberim olsun! Sıradaki ilk müşteri benim! :lollol:

Extra 330L 50cc

DLE 60 Twin motor resimleri taşınmıştır.

Edit : Mkucuksari