f22 rc

ananas kafa

Yeni Uye
abilerim simulator çalıştıktan sonra bunu mu almalıyım yoksa trainerle çalıştıktan sora kendim bi plan ile mi yapmalıyım başka tavsiyeleriniz varsa onlarıda azailirsiniz

f22 rc

Paran var herhalde onu alayım mi diye sormuşsun. O hem kıt hem de ileri seviye pilotaj ister uçuramazsın o uçağı. Onun yerine wingdragon sporter al veya wd 3 al kanatlara aileron tak güzel bir modelin olur. :)

f22 rc

Su asamada Trainer ile devam et Can. Kadir hakli model sadece kit yani ici bos olarak satiliyor. Bu nedenle hem maddi hem de pilotaj olarak su asamada sana cok erken.

Illa F22 olsun dersen, sonra kendin EPP planla yaparsin bir tane :)

f22 rc

kimin parası var kimin parası yok bilemeyiz böyle bir söz yanlış olur...

Ayrıca kardeşim sana bunun yerine başka birşey önerebilirim. Ankarada bir abim var el yapımı uçaklar yapıyor. Eğer ciddiysen yönlendirebilirim. Ama öncelikle üstten kanatlı bir uçakla başlaman senin adına güzel olur.
Ben kendimden örnek vereceğim. 1 yıldır sim. kullanıyorum. Kendime güvenerekden ilk uçuşumu bir abimin f22 Depron uçağını uçurdum gayette başarılıydım kendimce. Sende nasıl olur bilemem

f22 rc

eğer kendin yapmak istiyorsan buyur sana yardımcı olabilecek güzel bir site burada farklı bir sürü plan var free plans sekmesinde bu sayfa f22 nin sayfası. kolay gelsin.

f22 rc

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
kimin parası var kimin parası yok bilemeyiz böyle bir söz yanlış olur...
Bence sözümde bana göre yanlışlık yok. Hadi arkadaş uçağın kıt olduğunu bilmiyor diyelim uçuşa hazır diye biliyor yaklaşık 550tl falan fiyat yazıyor orda. Bir de 50 tl kargo düşünse arkadaş gümrük falan saymıyorum 600tl verebilirmış başlangıç için. Kendisi bunu mu almalıyım yazmış. Parası var derkende aile maddiyatı anlamında falan yazmadım bu hobiye verebilecek parası var anlamında yazdım...