f330 Parçalar geldi, Montaj Başlıyor

Gerek pillerin daha taze olması ve gerekse fiyat farkı nedeniyle, eğer zaman sıkıntısı yoksa daime yurtdışından pil sipariş etmek en mantıklısı.

Hocam aliexpressten ve banggood dan sipariş vermiştim ama banggood siparişten bir hafta sonra, bu gün s4 1400mah siparişimi kargo problemi nedeni ile iptal etti. Aliden verdiğim sipariş kimbilir nezaman gelir :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Kamera uzerindeki osd’yi bilemiyorum, hic runcam kullanmadim. Yeni nesil kameralarin ayarlari goruntu uzerinden kumanda stikleri ile de yapilabiliyor, osd’den kasit o olabilir mi?

Her neyse, bunu mini quad icin sordugunu varsayarak, onda kullanacagin kartin uzerinde, eger nispeten yeni bir kart ise, zaten osd bulunuyor olacaktir ve bunu betaflight arayuzunden rahatca ayarlayabileceksindir.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Kamera uzerindeki osd’yi bilemiyorum, hic runcam kullanmadim. Yeni nesil kameralarin ayarlari goruntu uzerinden kumanda stikleri ile de yapilabiliyor, osd’den kasit o olabilir mi?

Her neyse, bunu mini quad icin sordugunu varsayarak, onda kullanacagin kartin uzerinde, eger nispeten yeni bir kart ise, zaten osd bulunuyor olacaktir ve bunu betaflight arayuzunden rahatca ayarlayabileceksindir.

Şehirdışında olduğum için ancak dönüş yapabildim hocam,

Kamera üzerinde bulunan osd sadece pil durumunu ve uçuş gösteriyormuş. Kamerayı f330 için aldım beğenirsem bir tanede mini quad için almayı planlıyorum.

Kumanda alıcısıda elime ulaştı, tek eksiğim pil kaldı. Oda takipsiz kargo ile geliyor. Allah bilir nezaman elimde olur :)