FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Hüseyin EFECAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Mehmet abi, bahsettiğin programa acilen ihtiyacım var, internetten indirme imkanı yokmu?

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

ne programı bu ;D ;D ;D

anlasılan görüntü sabitleyici :D Vreveal öneririm

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Mesut AKIN' Alıntı:
ne programı bu ;D ;D ;D

anlasılan görüntü sabitleyici :D Vreveal öneririm

Yok kardeşim sabitleyici değil, Movie maker tarzı bir program, çözünürlük yüksek olunca makerda hiçbirşey yapmıyorum, çözünürlük düşüncede videonun tadı kaçıyor...

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Hüseyin abi cok güzel olmus.

Müzikde cok güzel İsmi nedir müziğin :)

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Hüseyin abi cok güzel olmus.

Müzikde cok güzel İsmi nedir müziğin :)

Teşekür ederim tahir, Müziği tüm videolarımda kullanıyorum :) Milk Sugar

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Milk & Sugar - Canto Del Pilon

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hüseyin çekimi ne ile yaptın ? birde görüntü sabitleyici bir program kullansana çok daha iyi sonuç alacaksın

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Çekimi Gopro ile yaptım fakat çözünürlük çok yüksek olduğu için PC de işleyemedim, o yüzden çözünürlüğü düşürdüm, daha yeniyim, sabitleyici programdan ziyade gimbal almak lazım galiba...

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

çekimler profesyonel yapılacaksa gimbal şart tabi ama , bana bu yeter dersen görüntü sabitleyici programlar sana yeter

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

'' Mesut '' ve '' Hüseyin '' abi müzik için teşekkürler..

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Mesut AKIN' Alıntı:
çekimler profesyonel yapılacaksa gimbal şart tabi ama , bana bu yeter dersen görüntü sabitleyici programlar sana yeter
Bence de Hüseyin, bir ara sabitleyici de bir göz atıp incele istersen. Ama tabii ki en güzeli Gimbal almak %p

Bu arada bu nasıl iş ya :D Baktın alet kendisi de uçuyor, hemen banka oturmuş keyif de yapmışsın bir taraftan :laugh: Şaka bir yana eline sağlık kardeşim :RCKolik:

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Hüseyin eline sağlık. :bravo:

Daha bu bir başlangıç belliki, Bekir'le senin sayende epey bir uçup gidiyoruz başka diyarlara. :thumbup:

Ne güzel memleket şu Antalya, teşekkürler paylaşım için. :)

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence de Hüseyin, bir ara sabitleyici de bir göz atıp incele istersen. Ama tabii ki en güzeli Gimbal almak %p

Bu arada bu nasıl iş ya :D Baktın alet kendisi de uçuyor, hemen banka oturmuş keyif de yapmışsın bir taraftan :laugh: Şaka bir yana eline sağlık kardeşim :RCKolik:

Abi aynen öyle :) GPSi açınca alet kendi uçuyor, bende keyfime bakıyorum, video derleme işini çözersem sizlere daha güzel videolar sunacam inşallah, Crack dosyasını ne zaman gönderirsin abi

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

DVD hazır, özelden adres bilgisini gönderebilirim mısın Huseyin

Sent from my iPhone using Tapatalk 2