FANTOM ANTALYA KONYAALTI

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Türker Akgün' Alıntı:
Hüseyin eline sağlık. :bravo:

Daha bu bir başlangıç belliki, Bekir'le senin sayende epey bir uçup gidiyoruz başka diyarlara. :thumbup:

Ne güzel memleket şu Antalya, teşekkürler paylaşım için. :)

Teşekkür ederim Türker, Antalya güzel memlekette yazın hiç çekilmiyor :) dayanamadım ve gimbal siparişini verdim, yarın elimde olur inşallah, bakalım bundan sonraki çekimlerimiz nasıl olacak, yazın antik şehir gezilerim olacak, ozaman daha keyifli videolar paylaşırım inşallah

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Delikopter' Alıntı:
Teşekkür ederim Türker, Antalya güzel memlekette yazın hiç çekilmiyor :) dayanamadım ve gimbal siparişini verdim, yarın elimde olur inşallah, bakalım bundan sonraki çekimlerimiz nasıl olacak, yazın antik şehir gezilerim olacak, ozaman daha keyifli videolar paylaşırım inşallah
Gerçekten bence de çok yerinde bir karar :yuppi: Hayırlı olsun Hüseyin :thumbup:

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Delikopter' Alıntı:
Valla bu modele gimbal çok yakışacak, bende olsam dayanamaz alırdım. :coolxf:

Videolardaki kalitede bir patlama olacağını düşünüyorum. :thumbup:

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Hüseyin, hava baya rüzgarlı görünüyor. Ben 26-30 km/s de uçtum çok sıkıntılı oldu. aman dikkat et..

FANTOM ANTALYA KONYAALTI

Bekir Topuz' Alıntı:
Hüseyin, hava baya rüzgarlı görünüyor. Ben 26-30 km/s de uçtum çok sıkıntılı oldu. aman dikkat et..

dikkat ediyorum bekir, teşekkürler düşündüğün için