Fast Lad %12.5 Indirim

Fast Lad %12.5 Indirim

Rasim Öztürk' Alıntı:
Sıkıntı yok. VAT=KDV... Adresten dolayı vergisiz satıyor bize, tabii bizim gümrük ödememiz gerekiyor da o da faturasal sebeplerle çoğu zaman olmuyor :laugh:

Teşekkürler Rasim bu arada hala kargo takip numarasını göndermediler.

Fast Lad %12.5 Indirim

Emre BİÇEN' Alıntı:
Teşekkürler Rasim bu arada hala kargo takip numarasını göndermediler.

Bazen kod gelmiyor, kargonun kendisi geliyor :laugh:

Fastlad ile alakalı bir durum yok, kodu Royal Mail gönderiyor. Bazen göndermiyorlar... Fastlad Contact Us a yazarsan, onlar da cevaplayabiliyorlar. Kodu onlar biliyor çünkü ama gönderme işi royal mailin...

Fast Lad %12.5 Indirim

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bazen kod gelmiyor, kargonun kendisi geliyor :laugh:

Fastlad ile alakalı bir durum yok, kodu Royal Mail gönderiyor. Bazen göndermiyorlar... Fastlad Contact Us a yazarsan, onlar da cevaplayabiliyorlar. Kodu onlar biliyor çünkü ama gönderme işi royal mailin...

rasim@fast-lad.co.uk 'e mail atsak bir cevap alabilir miyiz ? :halay:

Fast Lad %12.5 Indirim

Sanki buradaki yazışmalarımızı Royal Mail dumuş gibi kargo takip numarası az önce ulaştı teşekkürler :)

Fast Lad %12.5 Indirim

Rasim Reis Fast-lad da bu kadar etkili olduğunu tahmin etmemiştim, senin haberinden korkup benim kargoya da gaz vermişler.
Teşekkür ederim Reis senden sonra hemen göndermişler uçakla 2 günde Türkiye de :lol: :lol:
Hem gümrüksüz hemde buraya yazdıktan hemen sonra, yani bu gün kitim geldi, pillerde Gaziantep PİM de
unboxing yakında :yuppi: :yuppi: :halay: :halay: Teyy teyy

Okuyan yanlış anlayacak Rasim hakkında :lollol:

Fast Lad %12.5 Indirim

Hadi gozun aydin Mustafa, demek oyuncagin geldi sagsalim :thumbup:

Fast Lad %12.5 Indirim

Hayırlı olsun ;)

Benim de esc için dönüş yaptılar, form doldurdum, yarın ptt ile gönderiyorum. Onun yerine replacement diyor... Ocak ayı içinde hallolur. (kiti aldım 630 dolara, esc nin yedeği 150 dolar :D ) hallolmasa evlat acısı gibi koyardı :laugh:

Fast Lad %12.5 Indirim

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hayırlı olsun ;)

Benim de esc için dönüş yaptılar, form doldurdum, yarın ptt ile gönderiyorum. Onun yerine replacement diyor... Ocak ayı içinde hallolur. (kiti aldım 630 dolara, esc nin yedeği 150 dolar :D ) hallolmasa evlat acısı gibi koyardı :laugh:
Çok güzel haber Rasim, hadi gözün aydın :thumbup: Orjinal YEG olunca fiyat da azıcık yüksek oluyor, doğal olarak :laugh: :D

Fast Lad %12.5 Indirim

Rasim Öztürk' Alıntı:
Fast Lad çok şükür yanıltmadı, güzel haber Rasim :halay:

Fast Lad %12.5 Indirim

Aferim Fastlad, aferim Andy, aferim cocuklar :D bu Andy cok kral cocuk, cok efendi :lol:

Fast Lad %12.5 Indirim

Almak istediğim ürünler bunlar bir yanlışlık yada önerisi varsa çok sevinirim

İndirim kodunu yazacak kutucuğu bulamadım bende mi bir yanlışlık var... :(

Fast Lad %12.5 Indirim

Emre Kaman' Alıntı:
Aferim Fastlad, aferim Andy, aferim cocuklar :D bu Andy cok kral cocuk, cok efendi :lol:

Yere göğe sığdırılamayan yurtiçi mağazalardan görmediğim ilgiyi alakayı onlardan gördüm. Müşteri dostu yaklaşım çok ender kaldı günümüzde. Değerini bilmek lazım.

Muhammet KUVVET' Alıntı:
Almak istediğim ürünler bunlar bir yanlışlık yada önerisi varsa çok sevinirim

İndirim kodunu yazacak kısım 4 adımlı checkout ekranında 2. adımda, Coupon Code...

Öneriye gelince, ilk modelimdi trex450sportv2... Bugün olsa almazdım :) JR Forza'nın 220 dolarlara satıldığı bir devirde şu heliye 350 dolar vermek israf olur. Flybarlı düşünme bence, ünite ayar işleri o kadar da karışık değil. Hatta açı ayarlarını çok hassas olarak yaparsın.

Bütçe o civarlardaysa önerim;

http://www.fast-lad.co.uk/store/product_info.php?cPath=21_134_409_28&products_id=25932