FatShark Predator V2 RTF 5.8G FPV Gözlük ve Kamera Sistemi

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
FatShark kullanılabilirlik açısından en kolay ve en iyi değere sahip kullanıma hazır bir FPV sistemdir.

Predator V2 uygun fiyata herkes için tatmin edici bir FPV deneyimi sunuyor.

Yüksek güçlü 250mW 5.8 GHz A / V verici ve alıcı devresine sahiptir. (Bulunulan çevre koşullanıra göre 600-1000 m arasında çekim mesafesine sahiptir.)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün Linki:
Hobbking Linki:

FatShark Predator V2 Kutu İçeriği
- Entegre 5.8 Ghz alıcılı Predator VGA
- Fermuarlı taşıma kılıfı, lens temizleme bezi, FatShark çıkartmaları
- 2.5mm geniş açı ile NTSC CMOS kamera (100 derece FOV) objektif
- 250mW, 7CH 5.8 Ghz verici
- Filtreli denge kurşun TX güç kaynağı
- AV kablosu ( kayıt izleme harici AV cihazlara bağlamak için)
- 2X 5.8 Ghz 3dBi dipol anten

Kayıt İşlemi için:

Kameranın üzerine koydukları kayıt başlatma düğmesi mercimek kadar,hadi onu gördük ,içindeki micro kartta bozuk olunca,zaman alıyor tabiki, fatsharkta kayıt başlatmak için ,en az 1 gb micro sd kart,ve kartın hemen sağındaki . (NOKTA)kadar siyah düğmeye basmanız gerekiyor,ama çekimler muhteşem %p

Kumandam 300 metre çekiyor ,yani ben dji phantomu 300 metre kadar kullanıyorum,görüntü de hiç bir kayıp yaşamadım,gerek gözlükte ,gerekse kamerada iyi çekimler yaptık ve gimbala da hiç ihtiyaç duymadım. Eğer kumandamı daha fazla kullanabilsem 1 km kadar ,hava şartları iyiyse görüntüde sıkıntı olmuyor,gözlükte çekimi görmek çok güzel duygular yaşatmakta.

Bence bu mesafe az değil,şimdi rc helide mutlaka pist ve güvenlik kuralları çok önemli,kısaca her yerde uçuramazssınız,ama bu alet balkondan,arabadan,elimden heryerden kalkmakta,yumuşak ,ufak esnek pervaneleri ,kumanda açılımına kadar çok güvenli,o yüzen canım çekti ofisimden kaldırıyorum,bu çok önemli ayrıntı,çok rüzgarlı havalarda dahi ip gibi,daha ne isterimmm, :halay:

FatShark PredatorV2 RTF 5.8G FPV Gözlük ve Kamera Sistemi

Kameramız ve vericimizin ,antenimizin kurulumuda resimde görüldüğü gibi,, :halay:

Bu arada landing skid için yapmış olduğum yumuşak iniş destekleyicilerinide ,yumuşak benzin hortumundan yaptım,böylece sarsıntısız inişler yapıyorum,,, :RCKolik:

İlk videomu da hayırlısıyla ekliyorum ; DJI Phantom Fatshark ,ilk kayıt,ilk çekim,vatana millete hayırlı olsun ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adnan Bey elinize sağlık. :bravo:

Bende Mehmet Abi gibi videoları merak ettim doğrusu. :laugh:

Elinize sağlık Adnan Bey, çok güzel bir inceleme olmuş :thumbup:
Bu video kaydı gözlük üzerindeki kayıt değil mi ? Eğer öyle ise gerçekten de çok başarılı :halay:

adnan kaptan' Alıntı:
İlk videomu da hayırlısıyla ekliyorum ; DJI Phantom Fatshark ,ilk kayıt,ilk çekim,vatana millete hayırlı olsun ;)
Çok güzel bir çekim. :thumbup: Gayet başarılı, güle güle kullanın Adnan Bey süpermiş. :yuppi:

bunlar kameranın çekimleri,o ufacık kameradan bu görüntü bende hayret ettim,gerçekten çok başarılı,gözlük görüntüsüde aynı,başarılı bir sistem ,tavsiye ederim,,2 adet pille 25 dakika çok rahat uçuyorum,2 pilin fiatı yaklaiık 40 lira gibi,phantom 2 vision ise tek pil oda 25 dakika falan uçmakta,pilin fiatı 600-700 tl uçuk bir rakam,,alacak arkadaşlar bunları göz önüne alırsalar iyi olur,,, :RCKolik:

saat 5 akşam üstü işyerimin önündan kalkış ve çekim,, :RCKolik:

adnan kaptan' Alıntı:
saat 5 akşam üstü işyerimin önündan kalkış ve çekim,, :RCKolik:
Çok güzel bir çekim olmuş Adnan Bey. :bravo:
Gimball var sanırım değil mi modelde görüntü gayet stabil çünkü.

evet türker bey gimbal var ama öyle profosyonel bişey değil ,dji phantomla verilen gimbal ama çok işe yarıyor,, :RCKolik:

Türkerim biz nasıl mPCX BL sürekli ön plana çıkarıyorsak, bu quadro ekibi de DJI sürekli ön plana çıkarıyor. Bakalım kim kime neyi aldırmayı becerecek :laugh:

Şaka bir yana elinize sağlık Adnan Bey :thumbup: Tüm DJI sahibi üyelerimizin paylaşımları sayesinde biz de en az sizler kadar havadan görüntünün keyfini yaşıyoruz :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türkerim biz nasıl mPCX BL sürekli ön plana çıkarıyorsak, bu quadro ekibi de DJI sürekli ön plana çıkarıyor. Bakalım kim kime neyi aldırmayı becerecek :laugh:

Şaka bir yana elinize sağlık Adnan Bey :thumbup: Tüm DJI sahibi üyelerimizin paylaşımları sayesinde biz de en az sizler kadar havadan görüntünün keyfini yaşıyoruz :halay:

Abi arada bir 2000 TL'cik fark var. Bizim onlara aldırmamız daha kolay bence. :lollol: :lol:

merhabalar ,herkes farklı hobilerden hoşlanabilir,bu çok doğaldır,işyerimizde stress yaşamıyan varmıdır,yok dediğinizi duyar gibiyim,şimdi canım çok sıkıldı kızdım,ter bastı ,ne yapacaksın dji phantomu hemen çıkaracaksın,gözlükleri takacaksın,modele değil,gözlüğe bakıp uçacaksın,stress gittimi,isterse gitmesin,anında ,uçuş alanı aramadan,birini sakatlarmıyım derdi olmadan,işte bu ,anında görüntü,heli gibisi yok ,uçak gibiside yok ama anında yapamıyorsunki arkadaş,alana gitmen gerekli,güvenlik olmalı ,zaman olmalı,bide hafta sonu olmalı,evde ,işte uçur rahatla,, :RCKolik: sonuna kadar dji phantom derim :bravo: :lol:başka bişi demem,,

adnan kaptan' Alıntı:
merhabalar ,herkes farklı hobilerden hoşlanabilir,bu çok doğaldır,işyerimizde stress yaşamıyan varmıdır,yok dediğinizi duyar gibiyim,şimdi canım çok sıkıldı kızdım,ter bastı ,ne yapacaksın .....
Çantasının içinde bekleyen microyu alıp, ön / arka bahçe, ara sokaka çıkıp uçacaksın :laugh: :lol: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çantasının içinde bekleyen microyu alıp, ön / arka bahçe, ara sokaka çıkıp uçacaksın :laugh: :lol: ;D

Mehmet abi şöyle güzel gps sistemli fpv li bir quad tanıtımı bekliyorum senden :halay: (tabi ki kendi ürünlerinin tanıtımını ;D )