FİATA DİKKAT !!!!HATASIZ ON NUMARA TREX 550 DFC SADECE 1200 LİRA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
:saygilar: Arkadaşlar merhaba, yine sadece forum için ,trex 550 dfc modelim satılıktır,model 5 aylıktır,20 uçuşu ancak vardır,ve hiç 3d uçmamıştır, bütün elektroniği
Align dir ,kendim yurtdışından alıp itina ile topladım,ana pal ve kuyruk pali Align dir 2 adet pili vardır,biri turnnigy ,diğeri gens ace dir,kondüsyonları süperdir,bırakın kırımı
çizik toz bulamazssınız, hangara 2 adet yeni proje geleceğinden ,satılıktır,sadece alıcını tak uç şeklindedir, fiatıda doların arttığı şu günlerde neredeyse bedavadır, toplam 1200
istiyorum,pazarlık için aramayın ,cevap vermem ,fiat sondur ,sadece pilleri 500 lira eder, ilan sadece forumdadır,dışarı ilan vermedim,, alacak arkadaşa hayırlı olsun.. :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: FİATA DİKKAT !!!!HATASIZ ON NUMARA TREX 550 DFC SADECE 1200 LİRA

Motor 880 kv dominotör motormu, yoksa 1220 kv lik olanı mı?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Adnan kaptan neler yapıyorsun böyle :) Olmayacak işler oluyor gerçekten... İlanları ilgiyle takip etsem de maddi olarak yeni bir yatırım yapma durumunda değilim. Alana hayırlı olsun, yanında lipolarıyla şöyle bir heliye olmayacak fiyat gerçekten.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Adnan kaptan neler yapıyorsun böyle :) Olmayacak işler oluyor gerçekten... İlanları ilgiyle takip etsem de maddi olarak yeni bir yatırım yapma durumunda değilim. Alana hayırlı olsun, yanında lipolarıyla şöyle bir heliye olmayacak fiyat gerçekten.

Rasim
Model szabonun da bahsettiği gibi tek pil olması, boyutunun büyük olması ve performansı ile canavar :) arabanda var hazır kaçmaz :)

Yani şimdi ben burada olayı fiyat/performans olarak değerlendiriyorum. Trex550 ağır bir model. "power to weight ratio" , "disk loading"... Bunlar da önemli kavramlar amma ve lakin...

Fiyat aşırı hafif :) Can alıcı nokta orası :laugh:

Önce 500(bana kismet oldu :laugh:) simdi 550...
ne diyeyim alan arkadasa hayirli olsun demek duser.
rasim protos olmayaydi sen simdiden ilani kapatmistin. Ne de olsa 550 istediğin bir modeldi... :lollol:

:saygilar: Rasim bey kardeşimin yorum yaptığı model durmaz,uçuverir . :lol:

H.ibrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
rasim protos olmayaydi sen simdiden ilani kapatmistin. Ne de olsa 550 istediğin bir modeldi... :lollol:

Muhtemelen almazdım, çünkü 500 ilanını daha önce çıkardı Adnan abi, sana haber vermeden kendim alırdım onu :laugh: Önce bu çıksaydı da bunu alırdım tabi, ikisi de çok uygun fiyatlara, gördüğümüz kadarıyla çok temiz heliler...

Dediğin gibi Protos olmayabilirdi öyle bir durumda. Ama her işte bir hayır vardır, protosu da görmüş tanımış olduk, ben kendi adıma memnunum.

Model incelemelerinde de daha çok helifreak odaklı oluyor araştırmalarım. Ülkedeki çeşitlilik ortada... Eskiden Align cennetiydi, şimdi Goblin cenneti olmaya doğru gidiyor. Farklılık, çeşitlilik söz konusu olduğunda mesafeli yaklaşan bir kesim var, kendilerince doğruları var ve bu doğrularını genel yargılar gibi sunuyorlar. Ben teknik bir destek aradığımda yabancı dil sorun olmuyor, aradığım her sorunun bir şekilde cevabını bulabiliyorum. Yedek parça konusunda da fastlad'de olmayan marka model çeşit yok gibi... Yurtdışında belirli bir modelin yüzlerce kullanıcısı model hakkında teknik açıdan çok iyi yorumlar yapıyorlarsa, bu benim için bir kriterdir. Bu dediğimden protos anlaşılmasın, başka bir marka modeli kastediyorum. Protos için de çok sayıda olumlu yorum bulabilirim, diğer taraftan çok az olumsuz yorum vardır. "underrated" bir heli olduğu görüşü hakim...

Neyse bu muhabbetin yeri burası olmadı pek :) Hayırlı satışlar dileyelim, alacak kişi için kelimenin tam anlamıyla "fırsat" ;)

:saygilar: Rasim bey kardeşim,Edirnede biz bu duruma kas çekmesi diyoruz, siz protos diyorsunuz,aynı kapıya çakar,, :bravo:

Adnan bey modeli almak istiyorum.

Özelden mesaj attım teşekkürler :)

Hadi bakalim emre bey hayirli olur insallah...

Tesekkurler aklımda böyle bişey yoktu aslında :)

Kısmet değilmiş alan arkadasa hayırlı olsun

İki gün durmuyor ilan ;D

:saygilar: merhaba arkadaşlar heli satılmıştır,ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim , konu kilitlenebilir . :agreed: büyüksün ... :RCKolik:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...