Fırçasız Motor Sarımı

Fırçasız Motor Sarımı

İkinci mesaja KV testini ekledim. Şimdilik herşey çok güzel gidiyor :D :halay: :thumbup: :yuppi:

Fırçasız Motor Sarımı

Olmuş bu motor, olmuş :halay:

Modele tak, yarın uçsun :)

Fırçasız Motor Sarımı

Gaz verme bak :lol: :lollol:

Fırçasız Motor Sarımı

Emre Kaman' Alıntı:
İkinci mesaja KV testini ekledim. Şimdilik herşey çok güzel gidiyor :D :halay: :thumbup: :yuppi:

Dur bakalim daha neler ogrenecegiz :thumbup:

Bazi arkadaslar sagolsunlar ogrendikleri yeni seyleri emek verip bizlerle paylasiyorlar ve biz de "Armut pis, agzima dus" tarzinda hazira konuyoruz :laugh:
Emegine saglik Emre kardesim, Harikasin :halay: insallah esc test sonuclari da mukemmel cikacak :RCKolik:

Fırçasız Motor Sarımı

Türker Akgün' Alıntı:
Emre parmak uçlarımın acıdığını hissediyorum şuan. :laugh:

Benim böyle birşeyi bırak becermek, düşünmeye teşebbüs etme ihtimalim bile olamaz. :eek: Bi denk gelemedik şu hobide normal bir adama, yanar yanar ona yanarım. :lollol:[emoji38][emoji38]
Samimiyetimize güvenerek sana " Arkadaşım manyak mısın, neden evde jeneratör topluyorsun :eek: " demek ve Derya'nın her konuda arkasında olduğumu söylemek istiyorum, evden kovmak dahil nedir bu yaaaaa ;D

Forumdan kovarak insanlığa bir hizmette bulunsak???

Hadi ben de çook eski bi tüyo vereyim. Enamelli tellerin uçlarındaki enamel kaplamayı soymanın çok güzel bir yolu vardır. Bir tablet aspirin alırsınız. Telin ucunu tabletin üstüne koyar havya ile ısıtırsınız. Zımparadan çok daha kaliteli bir iş çıkar. Tek sorun, işlem sırasında çıkan duman genznizi yakabilir, maske takın.

Fırçasız Motor Sarımı

İnce telden coklu sarimlarda cok ise yarayacak bir cozum abi. :)

Fırçasız Motor Sarımı

Emre, kutlarım gerçekten! Eline sağlık! Hiç bir zaman yapabileceğimi sanmasam da, esprili su gibi anlatımın yeter, keyifle okudum. :bravo:

Ayrıca bütün bunlara katlandığı için de, eşini ayrıca kutlarım! :saygilar:

Fırçasız Motor Sarımı

Emre abi gördüğüm kadarıyla motor işine giriyorsun. :laugh:

Takım pilotu lazım olursa direk yazabilirsin :lol: :lol:

Fırçasız Motor Sarımı

Maşallah testlerimizde güzel gidiyor demek. :thumbup:

Oldu bu iş kaçarı yok bence. :yuppi:

Fırçasız Motor Sarımı

Motor çalıştı :D İkinci mesaja video eklendi :halay:

Fırçasız Motor Sarımı

O kadar titiz çalışma fabrikasında bile yoktur. O nedenle çalışmasına şarırmadım
Emeğine sağlık.

Fırçasız Motor Sarımı

Azmin zaferi :thumbup: tebrik ederim Emre. :bravo:

Fırçasız Motor Sarımı

Supersin abi havada idle acikkende gormek isteriz[emoji39]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi