Fıstıklı kaymaklı baklavam İKON

İlgi Alanı
Heli
Sevgili RC KOLİK Ailesi merhabalar. Fıstıklı baklavam ikon’umu aldım. Öncelikle tavsiyelerinden ve çok büyük emeklerinden dolayı tam bir abi tam bir modelci dostu @LEVENT UYGUN abime sizlerin huzurunda teşekkür ederim. Çok mutluyum artık iki modelim de fbl iki modelimde güvenli limanda (ikon) inşallah kırımsız uçuşlarımız olur. Sevgiler ?✈️?✈️

Sevgili RC KOLİK Ailesi merhabalar. Fıstıklı baklavam ikon’umu aldım. Öncelikle tavsiyelerinden ve çok büyük emeklerinden dolayı tam bir abi tam bir modelci dostu @LEVENT UYGUN abime sizlerin huzurunda teşekkür ederim. Çok mutluyum artık iki modelim de fbl iki modelimde güvenli limanda (ikon) inşallah kırımsız uçuşlarımız olur. Sevgiler ?✈?✈
Hayırlı uğurlu olsun Gökhan kardeşim :thumbup: IKON candır :yuppi:

Bu arada TREX500 ESP görünce aklıma geldi. Bu modellerin kuyruk hub civa kırılma sorunu var. @LEVENT UYGUN abimiz bilir. Bence 500 fazla uçurmadan gerekli revvizyonu yapmanı şiddetle tavsiye ederim ;)

Hayırlı uğurlu olsun Gökhan kardeşim :thumbup: IKON candır :yuppi:

Bu arada TREX500 ESP görünce aklıma geldi. Bu modellerin kuyruk hub civa kırılma sorunu var. @LEVENT UYGUN abimiz bilir. Bence 500 fazla uçurmadan gerekli revvizyonu yapmanı şiddetle tavsiye ederim ;)
Mehmet abi çok teşekkür ederim. İnşallah hayırlı olur, güzel olur. 500 esp’yi mecbur kalarak kayışlıya çevirdim. Bu çevirme esnasında tüm iyileştirmeleri yaptık. Ama gel gör ki 7 sene geçmiş üsütünden işte vallahi @leventuygun hızır gibi yetişti. Hakiketen yetişti. Sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ederim kendisine ve tanımaktan çok mutlu oldum. Hiçbir beklenti içinde olmadan sadece modelciliğe gönül vermiş, modelciliğe insan kazandırma uğraşı içinde olan güzel abime ve Rckolik ailesine teşekkür ederim ?? .

Mehmet abi çok teşekkür ederim. İnşallah hayırlı olur, güzel olur. 500 esp’yi mecbur kalarak kayışlıya çevirdim. Bu çevirme esnasında tüm iyileştirmeleri yaptık. Ama gel gör ki 7 sene geçmiş üsütünden işte vallahi @leventuygun hızır gibi yetişti. Hakiketen yetişti. Sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ederim kendisine ve tanımaktan çok mutlu oldum. Hiçbir beklenti içinde olmadan sadece modelciliğe gönül vermiş, modelciliğe insan kazandırma uğraşı içinde olan güzel abime ve Rckolik ailesine teşekkür ederim ?? .
Vay demek kayışa döndünüz ve gerekli tüm revizyonları yaptınız Harika :bravo::thumbup:

@LEVENT UYGUN abimiz 1 tanedir :heartxf::heartxf: