Flysky fs-i6 kumanda Simülasyon bağlantı kablo sorunu.

sorix

Yeni Uye
merhaba arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var similatör kurup pc üzerinde çalışmak istiyorum ama ne yaptıysam bir türlü pc kumandayı görmedi flysky fs-i6 modeli data kablosuna bağladığımda data kablosunda kırmızı bir ışık yanıyor sonra sönüyor pcde oyun kumandası kısmında kumanda görünmüyor windows xp 7 ve 10 da denedim bir türlü beceremedim bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Flysky fs-i6 kumanda yardım

egn bey simülasyon dongle almanız gerekmekte kumanda data kabloları kumandaların yazılımını update etmek için sim çalıştırmak için değil. ( tabi bazı yeni nesil son teknoloji kumandalarda data kablosuyla herşey yapılabiliyor onlar daha yaygın değil)

sim dongle

merhaba bu konuyu yeni gördum ayni kumandadan bende aldim dediginiz gibi bende calistiramadim siz ne yaptiniz kendi date kablosuyla simulatoru kuramadim yeni dongle mi aldiniz aliexpreste rf7 dongle var alsam olurmu acaba iceriginde fsi6 yaziyor tesekkurler

Selamlar,
Dongle, bilmem ama. Hiç uğraşmayın olmuyor, o dongle alınacak beyler. Malesef

adem canitez' Alıntı:
Selamlar,
Dongle, bilmem ama. Hiç uğraşmayın olmuyor, o dongle alınacak beyler. Malesef
Ben de sizinle aynı fikirdeyim. Bu arada konu üyü başlık olarak değiştirip, simülasyon bölümüne taşıyorum