FlySky FS-i6 Simülasyon için AUX Modlama

Nurullah Eren

Yeni Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba Arkadaşlar,

2 ay önce aldığım kumandamı simülasyonda kullanmak istedim ancak hem kabloların pahalı olması hemde kablo karmaşası yüzünden kendim yapmak istedim. @Berkan Gürsoy Bey'in iletmiş olduğu videoyu izledim ve videoda anlatılan kablodan yaptım ancak sürekli bükülme sorunu yaşamaya başladım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu videoda dediğiniz şekilde yapıyor sanırım, biraz karışık ama el beceriniz varsa yapılabilir.

Sonrasında madem aux kablosu kullanarak yapıyorum o zaman her iki tarafı aux olacak şekilde bir sistem yapmalıyım diye düşünerek kumandama aux girişi ekledim. Video linkini aşağıya bırakıyorum.

Umarım işinize yarar bir video olmuştur.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık Nurullah çok güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler. :bravo: :bravo:

Kumanda tarafında Aux jaklarının L şeklinde olanlarından kullanınca masanın üzerine falan koyulduğunda kumandanın kasasını zorlamıyor, takaza oluyor öbür türlü biraz. ;)

Eline sağlık Nurullah çok güzel olmuş, paylaşım için teşekkürler. :bravo: :bravo:

Kumanda tarafında Aux jaklarının L şeklinde olanlarından kullanınca masanın üzerine falan koyulduğunda kumandanın kasasını zorlamıyor, takaza oluyor öbür türlü biraz. ;)
Yorumunuz ve tavsiyeniz için teşekkür ederim, en yakın zamanda L jak alacağım. :halay::saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün