Foçadan sevgiler selamlar

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 2,831
A

altan

Guest
Aranızdan ayrılırken bu kadar sizleri ve sahayı arayacağımı tahmin etmiştim ve her fırsatta dile getirmiştim.Tayin taşınma yerleşme derken foruma ve sizlere merhaba deme fırsatını yeni buldum.Şöyle bir baktığımda faaliyetler son sürat neşeyle heyecanla ve yeniliklerle devam ediyor. Ayrıca siteninde da ilk senesi olmuş.Ne güzel havaların burada oldukça sert ve soğuk olması beni eve hapsettiği için seyirlik uçuşlar yapamıyorum maalesef.Bu yüzden sizlerin uçuş ve buluşmalarınıza ait videoları bu günden itibaren zevkle izleyeceğime eminim.Herkese selamlar sevgiler,keyifli,neşeli kırımsız uçuşlar... ;) :)

Ben de sen bu konu acmadan az once su konuyu acmistim %p

Havalarin sogumasi bize yaradi desene. Artik sanalda olsa bizimlesin ;)

Vayyyyy vayyyyy vayyyyyy ;D
Hoşgeldin Altan abi. RCkolik seni özledi. :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de sen bu konu acmadan az once su konuyu acmistim %p

Havalarin sogumasi bize yaradi desene. Artik sanalda olsa bizimlesin ;)
Havalar ve yeni yerleşmemiz maalesef arayı bu kadar açtım...özür :embarras:

Altaaaaaaaaaannnnnnnn....!!! Çipuraları görünce fpv yi bıraktınmııııııııııı ??? :laugh:

Altan abi, sen gittikten sonra gruba ben yeni katıldım. FPV ile ilgilenmeye çalışıyorum ama senin namını her sohbette duyuyorum. Keşke tanışabilseydik. Bende senin aksine buralara tayin oldum

Altan bey çok özledik çok... :'( :'(

Altan Culpan' Alıntı:
Aranızdan ayrılırken bu kadar sizleri ve sahayı arayacağımı tahmin etmiştim ve her fırsatta dile getirmiştim.Tayin taşınma yerleşme derken foruma ve sizlere merhaba deme fırsatını yeni buldum.Şöyle bir baktığımda faaliyetler son sürat neşeyle heyecanla ve yeniliklerle devam ediyor. Ayrıca siteninde da ilk senesi olmuş.Ne güzel havaların burada oldukça sert ve soğuk olması beni eve hapsettiği için seyirlik uçuşlar yapamıyorum maalesef.Bu yüzden sizlerin uçuş ve buluşmalarınıza ait videoları bu günden itibaren zevkle izleyeceğime eminim.Herkese selamlar sevgiler,keyifli,neşeli kırımsız uçuşlar... ;) :)

Hadi len! Face de ben demesem senin foruma bakacağın yoktu!...

Neyse, birisi tayin oldu gitti, birisi çocuktan fazla gelemiyor, birisi de çalgıcılıktan gelemiyor! Kem gözler grubu dağıldı, bizim modeller de kurtuldu... :lol: Ama sen yine de gel, uçmayız, lak lak ederiz.

Altan Abi seni daha bügün konuştuk . Kulaklarını çınlattık. Senin FPV namın izmitte efsane oldu :)
Sağlıcakla kal,

Omer Erkan' Alıntı:
Hadi len! Face de ben demesem senin foruma bakacağın yoktu!...
Abi ben söylemeyeyim dedim ama madem konuyu açtın ben devam ettireyim ;) Aynen dediğin gibi abi, yok tayinmiş yok taşınmışmış yok bizleri çok özlemişmiş ama foruma girmeye zamanı yokmuş, muş, muş... :laugh:

Altan Beyciğim faceden yok yemek masası, yok güneşin batışı bunları girip paylaşmaya vakit var, ama iş foruma girip bizlere selam vermeye gelince vakit yok :'(

ah abicim ah. şu bombardıman uçağını bile yapma hevesim kırıldı. gaz veren olmayınca ağır ilerliyor.
ne aksiyonlar yapacaktık oysa. :'(

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ÇİÇEĞİM,,,BOŞVER UÇURMAYI ÇEK RAKIYI YE BALIĞI KENDİN UÇ

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
ah abicim ah. şu bombardıman uçağını bile yapma hevesim kırıldı. gaz veren olmayınca ağır ilerliyor.
ne aksiyonlar yapacaktık oysa. :'(

Ah Burhanım ah geç buldum çabuk kaybettim seni