Foçadan sevgiler selamlar

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 2,761

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi ben söylemeyeyim dedim ama madem konuyu açtın ben devam ettireyim ;) Aynen dediğin gibi abi, yok tayinmiş yok taşınmışmış yok bizleri çok özlemişmiş ama foruma girmeye zamanı yokmuş, muş, muş... :laugh:

Altan Beyciğim faceden yok yemek masası, yok güneşin batışı bunları girip paylaşmaya vakit var, ama iş foruma girip bizlere selam vermeye gelince vakit yok :'(

Azcık özeyin deyi naz ettim işte ;D ;D ;D

Aydın Azman' Alıntı:
Altan Abi seni daha bügün konuştuk . Kulaklarını çınlattık. Senin FPV namın izmitte efsane oldu :)
Sağlıcakla kal,

Aydın emin ol sizler de hep aklımdasınız.Bu arada FPV adına pek bişey yapamadım oradayken ama burada yeni sezona yeni donanım ile inşallah sizlere foça manzaraları göndereceğim...

Omer Erkan' Alıntı:
Hadi len! Face de ben demesem senin foruma bakacağın yoktu!...

Neyse, birisi tayin oldu gitti, birisi çocuktan fazla gelemiyor, birisi de çalgıcılıktan gelemiyor! Kem gözler grubu dağıldı, bizim modeller de kurtuldu... :lol: Ama sen yine de gel, uçmayız, lak lak ederiz.

Abi niye açığımı ifşa ediyorsun? Bak o videolarınız bile bana yeter üstüme gelme ;D ;D denemesi bedava bundan sonraki ilk uçuşunu çek videoya koy buraya hatıra kalsın zira o uçak iflah olmayacak ;D ;D ;D ;D ;D

Mordo Ortasi' Alıntı:
Altan bey çok özledik çok... :'( :'(
Sayın en kıymetli en çok sevdiğim abimmmmmmm ben de sizleri çok özledim... :'( :'(

Erkan ÖZTÜRK' Alıntı:
Altan abi, sen gittikten sonra gruba ben yeni katıldım. FPV ile ilgilenmeye çalışıyorum ama senin namını her sohbette duyuyorum. Keşke tanışabilseydik. Bende senin aksine buralara tayin oldum

Erkan merhaba.Sen arkadaşlara bakma FPV de fazla ileri gidememiştim orada kısmetse burada olacak ama hepsi tek tek çok kıymetli insanlar.Senin adına bu grubu bulmana çok sevindim.Eminim çok keyifli,samimi,unutamayacağın günler geçireceksin.Hepsinin kıymetini bil tadını çıkar.Selamlar... Mehmet abi ve çağdaş birlik adresimi biliyorlar bir ihtiyacın olursa seve seve cep numaramda herkeste var zaten ...

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Altaaaaaaaaaannnnnnnn....!!! Çipuraları görünce fpv yi bıraktınmııııııııııı ??? :laugh:

Çipura çok sıradan abimmmmm şimdi barbun mercan zamanı... ;D

Foçanın deniz çipurası yaramaz diyorlar. Canın çektiyse buradan köpük içinde çiftlik çipurası gönderirim. ;D :p

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Foçanın deniz çipurası yaramaz diyorlar. Canın çektiyse buradan köpük içinde çiftlik çipurası gönderirim. ;D :p

Gönderir misin abi :D