Duyuru Forum Destek - Abonelik Sistemi ve Reklamsız Kullanım

Bu konu Yönetim tarafından bilgilendirme amacıyla açılmıştır.
Miami'de satılık yazlık var arkadaşlar. Düşünen varsa forum üyelerine ciddi indirim yapılır. :lollol: :lol: :lol:

Mehmet abi yapacak birşey yok, 25 üyeyle bu iş yürümez. :p

Seneye 20.000 üye olunca daha iyisini alırız artık. :laugh: :RCKolik:

Nedir bu miami sevdası arkadaşlar yahu, doğuyu bırakın batıya çevirin gözünüzü :) hem miami sürekli kasırgaların tehditi altında, sıkıntılı. San Diego’ya kaydıralım şu yazlığı :)

Bence bir "Lite" sürümü de çıkabilir üyeliğin... Örneğin üyelik olmadan tamamen gizli içerik, sadece üç konu görüntüleme sonrasında üyelik isteme, burası eskisiyle aynı. Belki sayı 5 veya az biraz fazla yapılabilir.

Sonrasında üyelik için 5tl alınabilir mesela :) Yine reklamlı olabilir... Reklamsız kullanım ve VIP lounge hizmetleri için "Tam" üyelik istenir...

Bence bir "Lite" sürümü de çıkabilir üyeliğin... Örneğin üyelik olmadan tamamen gizli içerik, sadece üç konu görüntüleme sonrasında üyelik isteme, burası eskisiyle aynı. Belki sayı 5 veya az biraz fazla yapılabilir.

Sonrasında üyelik için 5tl alınabilir mesela :) Yine reklamlı olabilir... Reklamsız kullanım ve VIP lounge hizmetleri için "Tam" üyelik istenir...

evet evet üyelik olmadan gizli içerik olsun,eşim beni 24 saat takipte :lol:

Şu an üye olmayanlar ziyaretçi modunda, reklamlı sınırsız konuya bakabiliyorlar. Fakat konudaki LINK, Resim ve Videoları göremiyorlar. Görünülenebilir konu sayı sınırlaması çok eskilerde kaldı. Google Reklamları kullanımı için böyle bir sınırlama ne yazık ki getiremiyoruz.
Sonrasında üyelik için 5tl alınabilir mesela :) Yine reklamlı olabilir...
Normal üyelik için 5 TL almak :rolleyes::rolleyes: Ülkemiz buna hazır mı sence :rolleyes:
Reklamsız kullanım ve VIP lounge hizmetleri için "Tam" üyelik istenir...
Çok yakında "Destek kullanıcılarımıza" ÖZEL 2 tane kullanım kolaylığı devreye almayı planlıyoruz ;) Bu da bizim "VIP Lounge" hizmeti olacak inşallah ;D

evet evet üyelik olmadan gizli içerik olsun,eşim beni 24 saat takipte :lol:
Sana özel kesin bir çözüm bulmak farz oldu demek ki Özkan :laugh:

Rasim arkadaşımızın önerisi güzel. Aslında her üye 5 lira ödese epey para toplanır. Üyelik te 5 lira karşılığında olabilir.

Ben teşekkür ederim. Modelciliği, kolayca hemen veya uzun süre zarfında zor öğrenirim. Bu benimle alakalı bir durum fakat bu tatta özenilmiş aktif forum ve ilgili büyüklerimizi bulmak çok kolay olmasa gerek, bu forumda sadece okuyucu takipçi olmak bile destek çıkmak benim yeterli sebep. İyi akşamlar.:) ?

Özür dilerim bu sistem hala faal mi, devam ediyor mu? ben de taşın altına elimi koymak istiyorum.
Öncelikle ilgin için teşekkür ederiz. Sistem devam ediyor ve ilgili tüm detayları şu sayfadan erişebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Sezer KARATAŞ