[Foto]: 07.12.2014 yanikapı buluşması

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Uzun zamandır gidip görnek istediğim yenikapıya gittim bu gün.Hava maşallah süper tam bir yaz havasıydı 09.30 da alana gittim 12.00 de ayrıldım.Uçan bir kaç arkadaş daha vardı alanda . Mcpx bl ile 6 pil s bach ile 3 pil uçtum.
Bİr kaç görselim var sadece maalesef video yok.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Akan bey sahilde yeni yapilan park degil mi burasi ?? Biz de bir ara gece ucuslari icin gelmek istedik ama olmadi :-\

Resimler icin tesekkurler, sen de benim gibi az da olsa nefis köreltip gelmissin iyi de olmus :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Akan bey sahilde yeni yapilan park degil mi burasi ?? Biz de bir ara gece ucuslari icin gelmek istedik ama olmadi :-\

Resimler icin tesekkurler, sen de benim gibi az da olsa nefis köreltip gelmissin iyi de olmus :halay:
Evet Mehmet bey sahilde yeni yapılan park valla havada yaz havası gibi olunca gerçekten güzel bir gündü.

Paylaşım için teşekkürler Akan Abi, bizde uçmuş kadar olduk. :thumbup:

abi senin kasıt ettıgın yer benım gece ucusları yaptıgım yer ıse burası orası degıl ;) benım uctugum yer maltepe sahıldekı maltepepark ;)

byedz' Alıntı:
abi senin kasıt ettıgın yer benım gece ucusları yaptıgım yer ıse burası orası degıl ;) benım uctugum yer maltepe sahıldekı maltepepark ;)
Aynen onu sormuştum ama dediğin gibi karıştırmışım Ediz :laugh: :D
Bu arada hayırdır hiç uçuş videonu göremiyoruz Ediz, özledik uçuşlarını izlemeyi yoksa aramı verdin ?? En son yanlıs hatırlamıyorsam yeni bir Raptor toplamıştın ??

Aynen onu sormuştum ama dediğin gibi karıştırmışım Ediz :laugh: :D
Bu arada hayırdır hiç uçuş videonu göremiyoruz Ediz, özledik uçuşlarını izlemeyi yoksa aramı verdin ?? En son yanlıs hatırlamıyorsam yeni bir Raptor toplamıştın ??
Abi evet raptor E700 topladim ama daha tam oturtamadim modeli , ufak tefek ayarlar tabi bunlari yaparken ufak tefek yeni model aksilikleri [emoji2] oluyor ...

Isin bir diger tarafi raptoru alali belki 2 ayi gecmistir belkide 3 ay olmustur bilmiyorum toplayali ve test ucusuna baslayali 1 ay olmadi , 1 ay dedigimde ilk ucusunu 1 ay once ilk kez yaptim ikinci ucusu omerli de ufak bi kirim ;) skid kirdik ;) zorunlu iniş ;) son ucusu bu hafta havada anadisli siyirdi ;) siyiran dislide heliburn :D ya arasinda tas falan geldi bilmiyorum yada esc ayarlari biraz kismam gerekicek ;)

Bunun disinda okuldan dolayi cok vakit bulup ucamiyorum ... durumun soyle ozetlersem yozgat pilot tr funfly da kirdigim X50 hala toplayamadim ..

byedz note3

byedz' Alıntı:
Abi evet raptor E700 topladim ama daha tam oturtamadim modeli , ufak tefek ayarlar tabi bunlari yaparken ufak tefek yeni model aksilikleri [emoji2] oluyor ...
..........
Bunun disinda okuldan dolayi cok vakit bulup ucamiyorum ... durumun soyle ozetlersem yozgat pilot tr funfly da kirdigim X50 hala toplayamadim ..
Bazen oldu mu oluyor Ediz :-\ Neyse allahtan hasarlar küçük %p Müsait bir zamanda uçuş videonu bekleriz, özledik senin uçuşlarını da ;) :)

Tesekkurler abi insallah finallerimden sonra hizli bi donus yapicam ;) raptorE700 ile ilgilide bi konu acarim ;)

byedz note3

byedz' Alıntı:
Tesekkurler abi insallah finallerimden sonra hizli bi donus yapicam ;) raptorE700 ile ilgilide bi konu acarim ;)
Doğru ya Raptor E700 konusu ve incelemesi vardı değil mi %p O zaman finallerde şimdiden başarılar ;)