[Foto]: 13 Ekim Solaklar Bulusması

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Kısıtlı zaman diliminde Türker kardeşim ile 3 saatliğine de olsa Solaklara kaçabildik :laugh:

Bugün forum üyemiz olupta ilk defa sahaya gelen arkadaşlarımız vardı. Uzun süre kalamayınca çok fazla foto ve video yok. Olan videolarda zaten hep heli videosu :laugh: Zira uçaklar hazır oluncaya kadar biz hızlı hızlı uçtuk ve kaçtık ;D

Videolar yarına inşallah. Bugun için sadece saha genel videomuz yayında.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Zaman kısıtlı olunca az muhabbet bol uçuşlu birgün oldu. :laugh:
Inşallah hem bol muhabbet hem de bol uçuşlu buluşmalarda görüşmek üzere. :)

Bugün,modelciliğe yeni başlayan kardeşlerimize yardımcı olmaya çalıştık.Ekibimiz her geçen gün çoğalıyor.Güzel bir gün geçirdik.

Bugün çok güzeldi bütün arkadaşlara teşekkürler...

Bugün yol hazırlığı ve yola çıkış nedeniyle aranızda olamadım. Ama güzel bir gün olmuş. Kırım falan yoktur inşallah. Hakan da Tiger'ı yakıtlı hazırlamış. Umarım başarılı bir ilk uçuş yapmıştır.

ömer abi
ilk uçuşu yaptık mehmet abi sahesinde rolenti biraz fazla dedik kıstık ikinci uçuşta iniş yaparken hızlıydım pisti geçtim bir daha dönüp geleyim dedim gaza basınca motor durudu
ama kırım olmadı iniş takımları zarar gördü. sağ kanat üzerindeki iniş takımı bulunduğu kanalı kırdı. kanatlarda ve gövdede birşey yok .Allah kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin. yolun açık olsun

Bu buluşmaya uçan bir modelim olmaması ve bayram alışverişi nedeni ile katılamadım, bir yanım hep sahada kalsa da bazan özlemek iyi oluyormuş derler ;) Hakancım geçmiş olsun neyseki ucuz atlatılmış bir kaza senin iniş takımını eskisinden de sağlam yapacağından eminim ;) ancak bir sonraki uçuşdan önce motor ayarlarını iyice kontrol etmeden uçuşa geçmemen de fayda var zira seninde bildiğin gibi nitro motorlar hava sıcaklığından ve nemden çok etkileniyor, her uçuşdan önce kontrol şart..
Ömer abi sanada iyi yolculuklar diliyorum, neyap yap pazar günü sahada ol abi maiden var %p

yavuz abi eksikliğin belli oldu ;D
aslında mehmet abi vardı ama pazar günü yeni başlayan arkadaşlar çoktu.
onlarla ilgileniyordu. %p
tamir bitti bile sayılır
arkadaşlar bayram dönüşlerinde dikkatli yol alalım Allah Kaza Bela vermesin herkese iyi bayramlar

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Bu buluşmaya uçan bir modelim olmaması ve bayram alışverişi nedeni ile katılamadım, bir yanım hep sahada kalsa da bazan özlemek iyi oluyormuş derler
Ömer abi sanada iyi yolculuklar diliyorum, neyap yap pazar günü sahada ol abi maiden var %p

Yavuz, duman attırdığın YAK-54 ne oldu? Pazara maalesef dönmem mümkün değil :( , artık kısmet haftaya!...

hakan' Alıntı:
ömer abi
ilk uçuşu yaptık mehmet abi sahesinde rolenti biraz fazla dedik kıstık ikinci uçuşta iniş yaparken hızlıydım pisti geçtim bir daha dönüp geleyim dedim gaza basınca motor durudu
ama kırım olmadı iniş takımları zarar gördü. sağ kanat üzerindeki iniş takımı bulunduğu kanalı kırdı. kanatlarda ve gövdede birşey yok .Allah kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin. yolun açık olsun

Hakan, sana da geçmiş olsun, ufak bir şeymiş neyse!...Teşekkür ederim, tüm yoldakilere kazasız belasız iyi yolculuklar.