[Foto]: 15 Eylul Solaklar Buluşması

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Güneşli ve bir o kadarda rüzgarlı bir havada yine kalabalık ve güzel bir buluşma oldu :thumbup:

Çok şükür herhangi bir kırım yok %p Uçmanın yanı sıra bu hafta değişiklik olarak Yavuz ve Aydın Bey'in organizasyonu ile güzel bir mangal sefası çektik :bravo:

Günün diğer en öenmli olayı da Yavuz Bey'in Smoke Pump ile yapmış olduğu gerçekten göz dolduran uçuşları idi.

Gelelim görsellere ; Videolar yarına inşallah ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yavuz bey ellerinize saglik. Organizasyonda emegi gecen herkese tesekkurler. :bravo:
Aydin abi gecmis olsun, malzeme yogunlugu olsa gerek. En sinsi teknik ariza ne zaman gelecegi belli olmuyor. :(

Fotolar için teşekkürler, ellerine objeftifine sağlık, dört gözle bekliyoruz videoları Mehmetcim :thumbup: %p

Aydın Beye geçmiş olsun diliyoruz ancak çokda üzülecek birşey yok kendiside sıkılmıştı modelden, ondanda kısa zamanda bir sürpriz bekliyoruz ;)

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Aydın Beye geçmiş olsun diliyoruz ancak çokda üzülecek birşey yok kendiside sıkılmıştı modelden, ondanda kısa zamanda bir sürpriz bekliyoruz ;)
Ben ilk mesaja kırım yok dedim ama ben sahadan ayrılınca bir şey olmuş galiba, hayırdır ???

VAY VAY VAY AFİYET ŞEKER OLSUN.
EĞLENCELİ VE BESLEYİCİ BİR UÇUŞ GÜNÜ.NE DİYELİM SEFERE ..ÖMER ABİ SENDEMİ GEÇTİN BENZİNLİLERE.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben ilk mesaja kırım yok dedim ama ben sahadan ayrılınca bir şey olmuş galiba, hayırdır ???

Evet Mehmedim malesef Aydın Beyin Calmato modeli ufacık bir kırım geçirdi 15-20 dikikalık bir tamiratı var kırım sebebi Rudder servosunun hareket almaması sanırım :rolleyes:

Haşim YILMAZ' Alıntı:
Yavuz bey ellerinize saglik. Organizasyonda emegi gecen herkese tesekkurler. :bravo:
Aydin abi gecmis olsun, malzeme yogunlugu olsa gerek. En sinsi teknik ariza ne zaman gelecegi belli olmuyor. :(
Teşekkürler Haşim Bey artık sahada bu tür organizasyonlar devamlı olacak inşallah, her zaman bekleriz sahada yeni yüzler yeni arkadaşlar görmekte güzel, geldiğiniz için bizzat bizler teşekkür ederiz. :saygilar:

Mehmet Bey fotolar için teşekkürler. Bu gün çok eğlenceli bir buluşma oldu. Hava açık ve güneşli olmasına rağmen oldukça rüzgarlı idi. Benim emektar calmato ile akrobasi denemelerim esnasında rudderda bir sorun oldu ve takılı kaldı, sanırım havada rudder yarısından kırıldı kontrolden çıkarak düştü, ama tamir edilebilecek durumda.

Buda benden

Gerçekten çok güzel bir buluşmaydı. :thumbup:

Geç geldim ve erken ayrılmak durumunda kaldım fakat yinede iyiki gelmişim. :D
Zaman kısıtı sebebiyle pek fazla sohbet etme şanslıda bulamadım malesef kimseyle. :embarras:
Ama gözler Bayram etti gerçektende, hele Smoke Show bir numaraydı. %p

Bende kendimce heli camiası için önemli bir test uçuşu gerçekleştirdim kaşla göz arasında. :laugh:
Test ve ince ayarlar bittiğinde yeni bir konu olarak paylaşacağım inşallah. :saygilar:

Evet Türker Bey Yavuz Bey'in smoke showu süperdi daha sonraki buluşmalarda havada RCKOLİK yazmasını bekliyoruz. Olmazsa kalp çizmesine de razı olacağız. :bravo: :)

Aydın Azman' Alıntı:
Evet Türker Bey Yavuz Bey'in smoke showu süperdi daha sonraki buluşmalarda havada RCKOLİK yazmasını bekliyoruz. Olmazsa kalp çizmesine de razı olacağız. :bravo: :)

Neyse budar az harfede razıyız :lollol: Ne Mutlu Türküm Diyene Yaz desen ne yapardım aydın Bey :lol: şaka bir yana güzel figürler çıkacak inşallah ilerleyen günlerde ;)

Aydın Azman' Alıntı:
Mehmet Bey fotolar için teşekkürler. Bu gün çok eğlenceli bir buluşma oldu. Hava açık ve güneşli olmasına rağmen oldukça rüzgarlı idi. Benim emektar calmato ile akrobasi denemelerim esnasında rudderda bir sorun oldu ve takılı kaldı, sanırım havada rudder yarısından kırıldı kontrolden çıkarak düştü, ama tamir edilebilecek durumda.
Rica ederiz, esas mangal için biz sana ve Yavuz Bey'e tekrar teşekkür ederiz ;)

Kırım için geçmiş olsun, allahtan fazla hasar olmamış %p

Türker Akgün' Alıntı:
Bende kendimce heli camiası için önemli bir test uçuşu gerçekleştirdim kaşla göz arasında. :laugh:
Test ve ince ayarlar bittiğinde yeni bir konu olarak paylaşacağım inşallah. :saygilar:
Valla o kadar tevazu gösterme Türker'im. Gerçekten HELIFREAK'de bile zamanında sorulan ama uğraşma olmaz denen bir olayı gerçekleştirdin :bravo:

Bekleyin arkadaşlar, yakında SUPER bir HELI KONUSU geliyor. Yine TURKIYE'de bir ILK, belki de DÜNYADA

RCKOLIK farkı ile pek yakında sizlerle :thumbup: