[Foto]: 26 Mayıs Arslanbey Buluşma Resimleri

Ömer Abi Paris Hilton'a kaçtı demek :D Güldürdün akşam akşam :laugh:)

Ynt: [Foto]: 26 Mayıs Arslanbey Buluşma Resimleri

Kocaya kacan kim:D

Turkcell T20 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merhabalar,
Ben de yeni almış olduğum turnigy kumandayı deneme esnasında adrenalin dolu dakikalar yasadım. Excell 2000 trainer uçağımın ilk uçuşunu turnigy 9x ile Mehmet Bey den yardım isteyerek yaptık ancak uçak kumandadan çıktı, Mehmet Bey muşteşem ustalıkla uçağı iki defa mutlak düşüşten kurtardı. Sonrasında Mehmet Bey sağ salim güzel bir iniş yaptı.
akabinde emektar Wing Dragon ile güzel uçuşlar yaptık.

Aydın Azman' Alıntı:
Merhabalar,
Ben de yeni almış olduğum turnigy kumandayı deneme esnasında adrenalin dolu dakikalar yasadım. Excell 2000 trainer uçağımın ilk uçuşunu turnigy 9x ile Mehmet Bey den yardım isteyerek yaptık ancak uçak kumandadan çıktı, Mehmet Bey muşteşem ustalıkla uçağı iki defa mutlak düşüşten kurtardı. Sonrasında Mehmet Bey sağ salim güzel bir iniş yaptı.
akabinde emektar Wing Dragon ile güzel uçuşlar yaptık.
Aydın Bey sorun neymiş tespit edebildiniz mi ??? Geçmiş olsun, neyseki kazasız belasız atlatmışsınız. :)

Türker Bey Merhabalar, sorun kumandadan kaynaklanıyor sanırım, Turnigy 9x in azizliğine uğradık.Ama sağolsun Mehmet Bey çok iyi toparladı durumu, uçağın peşinden koşup menzile girmesini sağlayarak yakaladı uçağı

Hüseyin GENCER' Alıntı:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

AMANNN AMANNNN AMANNNNNN kızzzzzzzzzzz MAŞALLAH MAŞALLAH :) :)

Ynt: [Foto]: 26 Mayıs Arslanbey Buluşma Resimleri

Aydın Azman' Alıntı:
Türker Bey Merhabalar, sorun kumandadan kaynaklanıyor sanırım, Turnigy 9x in azizliğine uğradık.Ama sağolsun Mehmet Bey çok iyi toparladı durumu, uçağın peşinden koşup menzile girmesini sağlayarak yakaladı uçağı

Hemen kumanda teşhisi koymak doğru olmaz, farklı bir alıcıylada denemenizi öneririm.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi