[Foto]: 27 Temmuz Solaklar Buluşması

• Konbuyu başlatan maydin67
  • Başlangıç tarihi
  • 1,461
M

maydin67

Guest
Bugün,az katılımlı ama güzel bir buluşma oldu.Ömer abi,Burhan bey,Yavuz bey ve daha sonradan Aydın bey ve arkadaşları geldi.Ömer abi erken ayrıldı.Burhan bey ve Yavuz bey yeni modelleri ile Maiden yaptılar.Ayrıca Burhan bey kendi yaptığı motor rodaj sehpası ile, yeni motorunu rodaj yaptı.Yavuz bey, bol bol 3d yaparak göz doldurdu. Gelsin resimler....

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

27 Temmuz Solaklar Buluşması

bu ne büyük tevazudur, bu ne büyük kendine haksızlıktır mehmet bey. esas konudan bahsetmemişsiniz. günün kayda değer tek ve en büyük olayı mehmet beyin bol kepçe mangal ikramıydı :bravo: :bravo:. tadı hala damağımda :thumbup:. çok çok teşekkürler :saygilar:. gayet neşeli ve kardeşçe bir gün geçirdik. moral depolarım full. hakkını helal et mehmet bey.

Vay arkadaş mangallı bir buluşma daha olmuş :-\ Artık YENIDEN bizlerle olan bu mangal geleneğinin ramazan sonrası da devam etmesini diliyoruz :laugh:

Bu arada Yavuz Bey, foto çekilirken rahat durmamış, gözümüzden kaçtı sanmayın :laugh:

Gelemesekte resimler sayesinde sanki oradaymış gibi hissettim. Bu nedenle şahsım adına ben de güzel görseller için teşekkür ederim Mehmet abi :thumbup:

Bu arada yeni Katana Yavuz Bey'in olsa gerek de bizim meşhur ŞAMILE ne oldu, ben kaçırdım galiba :rolleyes:

Bu gün Solaklardaki buluşmaya son dakikalarda katılabildim. Yavuz Bey ve Mehmet Abinin uçuşlarını arkadaşlarımla zevkle izledik. Bu arada Yavuz Bey'in uçuşunu cep telefonum ile çekmeye çalıştım, işte Yavuz Bey'in yeni Katanasının uçuş videosu.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Paylaşım için teşekkürler Arkadaşlar modelin maiden uçuşu sebebi ile çok fazla riske girmedim ancak model rolantide hower yapıyor ;D pervaneyi küçültmem gerekecek pazar günü bi aksilik olmassa kuyruk yerde gezeriz. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada yeni Katana Yavuz Bey'in olsa gerek de bizim meşhur ŞAMILE ne oldu, ben kaçırdım galiba :rolleyes:

Mehmetcim Şamil duruyor bu modeli almamdaki en büyük sebep kanat bağlantı şeklini ve tasarımı yakınen görmekti, Şamilin kanat yapısında ufak bir revizyon olacak, sonrasında daha şık bir görünümle sahalara dönecektir %p

Yavuz, elimde 14 pervane yok, en büyük 13x6. İstersen getireyim.

Elinde 14*4 veya 15*4 pervane bulunan varmı acaba?

Burhan abi yeni modelin hangisi merak ettim yoksa oradaki pembe uçak mı Paris Hiltona mı özendin :lollol: