[Foto]: 28 Temmuz Solaklar Buluşması

süper bir gün olmuş.halil hocam ve yavuzum yeni modellerinizle kırımsız uçuşlar dilerim.burhan bey geçmiş olsun yeni modellerle tanışma vakti gelmiş demekki ikimizin de.tatil dönüşü görüşürüz.

Hüseyin abi Burhan Beyin 3D ye hatta 4 D ye geçiş vakti geldi diyerekten aşağıdaki modellerden aldık ;D

Bakalım burhan Bey hower da da Tonolardaki başarısını gösterecekmi :lollol: :lol:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Hüseyin abi Burhan Beyin 3D ye hatta 4 D ye geçiş vakti geldi diyerekten aşağıdaki modellerden aldık ;D

Bakalım burhan Bey hower da da Tonolardaki başarısını gösterecekmi :lollol: :lol:
Bence 1.link olabilir gibi. Hem de EPP imiş, süper :thumbup:

Bu cicilerden iki adet aldık Burhan Beye ve Bana kamera çocuklarda olduğu için video çekemedim ama inanın mükemmel bir modelmiş tavsiye ederim.

O zaman ikinize de hayırlı olsun diyelim %p %p

Ben ve Türker'de Tuğra abinin şu modelini almayı düşünüyoruz. Biraz daha pahalı ama tek kelime ile harika

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun.
Burhan beyin ateşine ancak epp modeller dayanabilir zaten ;D

tüh yaaaaaaaa. gitti sürpriz. :p

Yavuz, Burhan bey, hayırlı uğurlu olsun. İkinize de Kırımsız uçuşlar. Burhan bey, ben iki hafta yokum, hiç olmazsa EPP olanın uçuşunu görürüm inşallah! :lollol:

Omer Erkan' Alıntı:
ben iki hafta yokum, hiç olmazsa EPP olanın uçuşunu görürüm inşallah! :lollol:

2 hafta benim tempomda epey uzun bir süre. inşallah sen gelene kadar dayanırlar sayın abim. korumak adına elimden geleni yapacağım bu sefer. :thumbup:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:

o da birşey mi yavuz. güzel bir uçuş sonrası Lomcevak ve Knife Edge nin peşine hower ekleyerek bitirmeyi planlıyorum.
ama kuyruğu yere değdirmeye söz veremem. ömer abi gelene kadar sağlam kalsın modeller. :lollol: :lollol:

Yaparsın yahu azimle ıkınan duvarı deler derler sen yeterki azmet ve sabırlı ol bak daha neler yapacaksın

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Yaparsın yahu azimle ıkınan duvarı deler derler sen yeterki azmet ve sabırlı ol bak daha neler yapacaksın
Hadi bakalım Yavuz Bey, ver çoşkuyu :D Şaka bir yana sabırlı olmayı becerebilirse ben de Burhan Beyin çok güzel şeyler yapabileceğine inanıyorum, ama sabır şart %p