[Foto]: Ankara Buluşması - 25.05.2014

pardus

Çalışkan Uye
Sonunda bizde Ankaralılar olarak buluşmamızı gerçekleştirdik :agreed: , artık açılışı yaptık gerisi gelir inşallah :halay:

Tabi bu ilk buluşmamız olduğu için aslına bakacak olursanız bir fizibilite gibiydi. Bundan sonra yavaş yavaş donanımlı olarak bir araya geliriz diye düşünüyoruz :thumbup:

Bendeki fotoğrafları yükleme yaptım. Oğulcan'da hava çekimi mevcut...

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şafak, aşağıdaki fotoda heli'ni invert'te tutuyorsun, görmek için biraz gözlerini kısman gerek ama :D :thumbup:

Bulut' Alıntı:
Sonunda bizde Ankaralılar olarak buluşmamızı gerçekleştirdik :agreed: , artık açılışı yaptık gerisi gelir inşallah :halay:

Tabi bu ilk buluşmamız olduğu için aslına bakacak olursanız bir fizibilite gibiydi. Bundan sonra yavaş yavaş donanımlı olarak bir araya geliriz diye düşünüyoruz :thumbup:

Bendeki fotoğrafları yükleme yaptım. Oğulcan'da hava çekimi mevcut...

Valla bulut yuklicem video yu ama utaniyorum pek bi kotu olmus acemilik :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ogulcan acar' Alıntı:

:lollol: off gülmekten öldüm ya :lollol:

Boşver abi o zaman, veya üşenmezsen kırpıp falan öyle yükle :D

Yavaş yavaş hepsi çok iyi olacak %p %p

Bulut' Alıntı:
:lollol: off gülmekten öldüm ya :lollol:

Boşver abi o zaman, veya üşenmezsen kırpıp falan öyle yükle :D

Yavaş yavaş hepsi çok iyi olacak %p %p

Neyse oldugu gibi yukluyorum :)

Ilk seferden dir eminim ilerleyen zamanlarda cok iyi olcak at at valla merakettim videoyu da :RCKolik: :lollol: :lol:

Forum ahalisi bizim mekanlarda buluşma düzenlemiş.Aslında ev 500m ama ben yokum.Öğrencilik ne yapacaksın Ankara da olursam bir dahakine artık.Tokattan selamlar...

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
Forum ahalisi bizim mekanlarda buluşma düzenlemiş.Aslında ev 500m ama ben yokum.Öğrencilik ne yapacaksın Ankara da olursam bir dahakine artık.Tokattan selamlar...

Bekleriz. Tanışmıyor olsakta sana ulaşmaya çalıştım ama başaramadım. Forumu takip ettiğini bilseydim buradan mesaj atardım :) :)p

Şu an elimde pek bir ekipman olmasa da forumu takip ediyorum.Geri kalmamak lazım biraz bilgimiz var üstadlar kadar olmasa da onu ihtiyacı olana aktarsam yeter düşüncesindeyim.Ara ara foruma girip konuları okuyorum. :)

Süper bir buluşma olmuş arkadaşlar. :bravo:

Genç kardeşlerimiz daha ilk buluşmadan güzel bir ekibin temellerini atıyorlar belliki, helal size. :halay:

Videoyu merakla bekliyoruz diye söylemeye gerek yok sanırım. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Süper bir buluşma olmuş arkadaşlar. :bravo:

Genç kardeşlerimiz daha ilk buluşmadan güzel bir ekibin temellerini atıyorlar belliki, helal size. :halay:

Videoyu merakla bekliyoruz diye söylemeye gerek yok sanırım. :laugh:

Abi yukluyorum suan ama bekleneni veremeyebilir video bi daha ki seferlere artik :)

Bulut' Alıntı:

RCKOLIK Ankara ekibi artık tamamdır :RCKolik: Önemli olan ilk buluşma ve tanışma kısmı idi, bu oldu ya artık gerisi gelir %p

Görseller harika. Ekip güzel kaynaşmış gözüküyor :D ki en önemlisi de bu :thumbup:

Katılan ve paylaşan tüm arkadaşlara emekleri için teşekkürler :yuppi:

ogulcan acar' Alıntı:

Valla bizler neler paylaşıyoruz Ogulcan. Hem rahat ol, burada biz bizeyiz :D Önemli olan paylaşım, gerisi çok da önemli değil ;)

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
Erinç şimdi sen söyleyince hatırladım. Burası en son kaybedilen Heliport'tan bir önceki buluşma noktası, yani ışıkların olduğu kavşağın hemen yani değil mi ??

mehmet abi burası heliportla eski alanın tam arası.heliporttan önceki yer angora evleri ile liva arasındaydı orada artık gökdelenler var :S :( :( :(

İ.ERİNÇ SALMAN' Alıntı:
mehmet abi burası heliportla eski alanın tam arası.heliporttan önceki yer angora evleri ile liva arasındaydı orada artık gökdelenler var :S :( :( :(
Heliportun yeni yerini bulamayınca sana alo dediğim yer o zaman :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Heliportun yeni yerini bulamayınca sana alo dediğim yer o zaman :laugh:

Abi livadan sonraki isiklari geciyosun 500mt falan sonra sag taraf yol kenari tam olarak

biraz geç oldu ama anca yüklendi video :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol