[Foto]: Arslanbey Buluşması - 08.06.2013

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Cumartesi olduğu için fazla katılım olmadı. :rolleyes:

Ama pastalı, Türker'in TREX 700 ve Mordo Bey'in TREX 550 Maiden uçuşlarının yapıldığı güzel bir buluşma oldu :thumbup:

Videolar daha sonra, şimdilik fotoları paylaşayım ;)

Buradan pasta için Mordo Bey'e ve oğlu Mişel Bey bu ince ve kibar düşünceleri için tekrar teşekkür ederiz :bravo:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Foto]: Arslanbey Buluşması - 08.07.2013

Resimlere devam :)

erken kaçmışım pastalar içecekler :'(
türkerin TREX 700 ve Mordo abinin TREX 550 ü hayırlı olsun

kırımsız uçuşlar dilerim.

Vaaay , Türkerim ilk uçuşu yaptı bugün haaa...Olleeeyyy :bravo:
Maşallah diyelim , Mordo abi ve aile orda , çok güzel kareler yine , güzel bir gün olmuş , pasta kesmeye kadar ince düşünceler , valla imrendim şimdi iyi mi :p

Rckolik ailesi olarak, eksiklerimizde olsa çok keyifli bir buluşma oldu. :bravo:

Forumumuzun kamu helisi 700'ü Mordo ve Mişel Bey'in harika pastası eşliğinde sema ile ilk kez buluşturduk. :laugh: Tekrar bu incelikleri için çok teşekkürler. :saygilar:

Ayrıca Mordo Bey'in yeni topladığı trex550'de maiden uçuşunu yaptı ve gayette güzel uçtu. :thumbup:

Hakan kardeşimiz wing dragonla uçuyordu fakat sahadan erken kaçtı, ben birşeylerle uğraşıyordum muhtemelen kaçırmışım. :embarras:

Her iki helimizde günün sonunda yaşanan aksilikler neticesinde önemsiz hasarlar aldı. :rolleyes: Neyseki bir iki yedek parça değişimiyle bir dahaki buluşmaya hazırlar. ;)

Aydın Bey'ine yeni Hitec Eclipse7 kumandası range testini geçti, rüzgarın müsade etmemesi sebebiyle kendisi uçuş yapmadı fakat bir dahaki buluşma için gözüken herşey hazır. :)

Mehmet abide sağolsun yengemiz Öznur'la birlikte bizi yalnız bırakmadı ve her zamanki gibi sahaya renk kattı. %p

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Vaaay , Türkerim ilk uçuşu yaptı bugün haaa...Olleeeyyy :bravo:
Maşallah diyelim , Mordo abi ve aile orda , çok güzel kareler yine , güzel bir gün olmuş , pasta kesmeye kadar ince düşünceler , valla imrendim şimdi iyi mi :p
Güzel birgün oldu gerçekten Hakan abi, keşke sende bizle olabilseydin. :'(

Vay vay vay, bugün neleri kaçırmışım! Türkerim, ilk uçuşun hayırlı olsun, orada olmak isterdim. Artık bir dahaki sefere. Mordo bey'in yeni helisi de hayırlı olsun, nice kırımsız uçuşlara. Hepsinden öte, sahada aynı anda üç hanım! Bunlar hep görmek istediğimiz hareketler. Darısı bizim de başımıza...Ayrıca bundan sonra anketlerde Mordo beyden sonra işaretliyeceğim. Baksanıza, pastalar falan, afiyet olsun yani...

Gunu cok guzel ozetlemissin Turkerim :thumbup:

gerçekten güzel bir gün olmuş. kaçırdığıma üzüldüm. ben yine meslek yüzünden epey geç kaldım. kızlarımla sahaya giriş yaptığımızda saat 19:00 civarıydı. yine yalnız uçmak zorunda kaldım. :'(

tek tesellim son birkaç haftada bant ve kontroplak yardımıyla zar zor uçurduğum trainer modelin nihayet iflah olmaz şekilde dağılması oldu. :laugh: sonunda model değiştirebileceğim. ah, bir de ne alacağıma karar verebilsem. :(

Omer Erkan' Alıntı:
Vay vay vay, bugün neleri kaçırmışım! Türkerim, ilk uçuşun hayırlı olsun, orada olmak isterdim. Artık bir dahaki sefere. Mordo bey'in yeni helisi de hayırlı olsun, nice kırımsız uçuşlara. Hepsinden öte, sahada aynı anda üç hanım! Bunlar hep görmek istediğimiz hareketler. Darısı bizim de başımıza...Ayrıca bundan sonra anketlerde Mordo beyden sonra işaretliyeceğim. Baksanıza, pastalar falan, afiyet olsun yani...
Ömer Abi gözlerimiz hep seni aradı sahada zaten. Ama bunu telafi edeceğiz en kısa zamanda. ;)

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
gerçekten güzel bir gün olmuş. kaçırdığıma üzüldüm. ben yine meslek yüzünden epey geç kaldım. kızlarımla sahaya giriş yaptığımızda saat 19:00 civarıydı. yine yalnız uçmak zorunda kaldım. :'(

tek tesellim son birkaç haftada bant ve kontroplak yardımıyla zar zor uçurduğum trainer modelin nihayet iflah olmaz şekilde dağılması oldu. :laugh: sonunda model değiştirebileceğim. ah, bir de ne alacağıma karar verebilsem. :(
Öncelikle geçmiş olsun Burhan Bey, hem size hem de bize :-\

Bize diyorum zira allah korusun uçağınız problemli bir lokasyona da (Fakülte Binasına çarpma, derenin ötür tarafında bulunan evlere yada bahçelerine) düşebilirdi.

Her halde bu durumda neler olabileceğini, henüz tam anlamıyla bitmeyen tüm çalışmaların nasıl boşa gidebileceğini sizler de farkındasınız.

Bir de özellikle yeni başlayanlar için hep şunu diyoruz : KENDI GÜVENLİĞİNİZ İÇİN YANLIZ UÇMAYINIZ.

Bu yazdıklarım sadece size değil, başta kendim olmak üzere yeni- eski tüm uçan modelci arkadaşlarıma.