[Foto]: Arslanbey Buluşması - 24.02.13

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Süper güneşli bir günde, süper bir buluşma oldu. :bravo:

Katılan tüm arkadaşlara, özellikle misafirlerimize (Istanbul'dan Morto Bey, Gaziantep'den Muharrem Bey'e) geldikleri için çok teşekkür ederiz. :thumbup:

Videolar yarına inşallah, hızlı bir şekilde fotoları paylaşayım dedim.

Gün Sonu Değerlendirmesi:
1- Yavuz kardeşimiz Şamil Madien - ılk ucus denemesi yaptı.
2- Tolga yeni alıcı-verici ile FPV çalışmalarına devam etti.
3- Ragip yeni Köpük- MIG test etti
4- Mordo Bey'in TREX 450 PRO V2 ayarları yapılarak ilk ucusu gerçekleşti.
5- Muharrem arakadaşımız sayesinde Arslanbey pisti ilk NITRO Heli ile tanıştı.
6- Türker kardeşimiz ilk defa FBL Heli ile test uçuşu yaptı.
7- Cağdaş kardesimizi F-14'ün maiden uçuşunu yeni aldigi hitec aurora kumandasını ile yapti.
8- Çaylar ve ikram süperdi
9- Muhabbettin ise tadı damağımızda kaldı :laugh:

Gelsin Resimler ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Arslanbey Buluşması - 24.02.13

Resimlere devam :)

Ynt: [Foto]: Arslanbey Buluşması - 24.02.13

Deklanşörüne sağlık Mehmet Abicim :)
Gerçekten harika bir gündü, yeni üyelerimizle de tanışmak çok hoştu..
Forumumuzun ve kulübümüzün böyle kaliteli gelişiyor ve büyüyor olması ise beni en mutlu edeni!!

Vaaay , Mordo abimiz heliyi aldı uçtunuz bir de.Maşallah.Bu hızla Morto abi bahara ilk invertini yapar artık :thumbup:
Hadi bakalım, yavaş yavaş sayınız artıyor.. %p

Kırılan heliye üzüldüm..Muharrem geçmiş olsun.ragıp sanada geçmiş olsun..Morto bey aramıza hoş geldiniz..Gözlerim Yüceli aradı ama zuluların bugün bahar bayramı olması sebebiyle kutlamalara gittiğnden gelemeyeceği söylendi..
Mehmet fotolar süper olmuş.ha bu arada pili buldum .

Muharrem ve Mordo Bey'i aramızda görmek büyük bir keyif oldu bizler için. İnşallah sık sık görüşürüz.
Muharrem kardeşimizin helisine üzüldük ama en kısa zamanda tekrar toplayacağına ve bize güzel haberlerini vereceğine eminim.
Emeği geçen, bizimle olan herkese çok teşekkürler. :bravo:

güzel bir gün geçmiş anlaşılan
bu hafta işim vardı başka haftaya görüşürüz
:(

Trex 700 e yazık olmuş.... Uçuşunu göremedim... Artık Türkey beyin yeni canavarını toplamasını bekleyeceğiz... Resimlerden anlaşılan güzel bir gün olmuş..

Misafirlerimizle birlikte çok güzel bir gün geçirdik. Ayaklarına sağlık. Günü kırımsız bitiriyoruz derken akşam vakti Muharrem kardeşimizin yaşadığı kırım hepimizi üzdü, tekrar geçmiş olsun. :'( Bu arada, Mordo Bey, sahada söylediğim hala geçerlidir, hiç bir şey için geç değildir. :laugh:

Gerçekten güzel bir gündü, bizim Şamil maiden uçuşlarını yaptı kazasız belasız indik , Muharrem kardeşimize geçmiş olsun gerçekten ucuz atlattı kırım pek can yakıcı değil en azından, gelen tüm arşadaşlara teşekkürler.

Gerçektende çok güzel bir gündü..
Akşama doğru bir furya ile ufak tefek kırımlar oldu ama neyseki sıyırık niteliğindelerdi :)
Bahar ve yaz yaklaşıyor, nicelerinde görüşmek üzere :)

Hava güzel buluşma güzel fotolar güzel. %p Üstüne uçuş sohbet ve yeme içme ekledin mi daha ne olsun dedirten türden. :thumbup: Kırım yaşayanlara geçmiş olsun. Gelemedim :( inşallah bir daha ki sefere.

Ynt: Ynt: [Foto]: Arslanbey Buluşması - 24.02.13

YÜCEL' Alıntı:
Hava güzel buluşma güzel fotolar güzel. %p Üstüne uçuş sohbet ve yeme içme ekledin mi daha ne olsun dedirten türden. :thumbup: Kırım yaşayanlara geçmiş olsun. Gelemedim :( inşallah bir daha ki sefere.
Beklemedik dersek yalan olur :D Akşamüstü bir ara bir araba geldi. Benim arkam dönüktü. Birisi "Aaa Yücel geliyor" dedi. Dönüp baktım, uzaktan araba çok benzeyor :laugh: Fakat içinden Çağdaş ve Mehmet abi çıktı :)

Ynt: Ynt: [Foto]: Arslanbey Buluşması - 24.02.13

YÜCEL' Alıntı:
Valla çok şey kaçırdın güzel bir gündü. Gelseydin senin şu yeni SAB pallerinde tozunu alırdık ne güzel. :lollol:

Ynt: Ynt: Ynt: [Foto]: Arslanbey Buluşması - 24.02.13

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
YÜCEL' Alıntı:
Beklemedik dersek yalan olur :D Akşamüstü bir ara bir araba geldi. Benim arkam dönüktü. Birisi "Aaa Yücel geliyor" dedi. Dönüp baktım, uzaktan araba çok benzeyor :laugh: Fakat içinden Çağdaş ve Mehmet abi çıktı :)

Kardo bizden Kinder Sürpriz yumurta gibi bahsetmişsin teessüf ederim. :lollol: