[Foto]: Büyük Kocaeli Buluşması - 22.03.2015

Güzel bir buluşma olmuş, hernekadar orada olmasakda resimler içimizi ısıttı. Forum olarak Arkadaşlarımızın eğlendiklerini görmek bizleri sevindiriyor. Teşekkür ederim herkeze.

Başta Mehmet abi ve Türker abi olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler. :saygilar: Bol güneşli bol uçuşlu ve yemeli içmeli bir buluşma gerçekleştirdik. Eskişehir grubunun jeneratör getirmesi uçuşları doldur boşalta çevirdi. Doyasıya uçtuk ufak tefek kırımlar oldu tabi bu arada Emre Kaman arkadaşımızın Gaui X7 sini ilk kez GPS testi yaptık çok eğlenceliydi inşallah videosu vardır. Testte model GPS modda iken üzerimize doğru geliyordu ve bi ara Emre'nin Türker abiye "şu anda modelin ne yaptığını bende bilmiyorum" demesiyle kendimi sipere atmışım farkında değilim. :lollol:
Ben model olarak Goblin 700 - Goblin 570 ve Trex 450 L ile gittim buluşmaya Goblin 570'in ilk pal dönüşü ve ilk yerden kesilmesi yuvacık heliportta gerçekleşti. Modeli ve Modelin Elektroniğini Mesut Sert ile beraber kararlaştırdık. Toplama sürecinde Mesut Sert, Mehmet Küçüksarı ve Mustafa Temuralay Arkadaşlarım sağolsun yardımlarını esirgemediler kendilerine tekrar teşekkür ederim. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Cok güzel bir gündü. Basta mehmet beye katılan bütün arkadaslar ve abilere tesekkur ederim. Ucuslara katılamasamda izlemekten cok zevk aldım heves ve isteğim 3 kat arttı bir daha ki buluşmaya insallah bende ucan bir modelle katılırım :RCKolik:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Başta Mehmet abi ve Türker abi olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlara çok teşekkürler. :saygilar: Bol güneşli bol uçuşlu ve yemeli içmeli bir buluşma gerçekleştirdik. Eskişehir grubunun jeneratör getirmesi uçuşları doldur boşalta çevirdi. Doyasıya uçtuk ufak tefek kırımlar oldu tabi bu arada Emre Kaman arkadaşımızın Gaui X7 sini ilk kez GPS testi yaptık çok eğlenceliydi inşallah videosu vardır. Testte model GPS modda iken üzerimize doğru geliyordu ve bi ara Emre'nin Türker abiye "şu anda modelin ne yaptığını bende bilmiyorum" demesiyle kendimi sipere atmışım farkında değilim. :lollol:
Ben model olarak Goblin 700 - Goblin 570 ve Trex 450 L ile gittim buluşmaya Goblin 570'in ilk pal dönüşü ve ilk yerden kesilmesi yuvacık heliportta gerçekleşti. Modeli ve Modelin Elektroniğini Mesut Sert ile beraber kararlaştırdık. Toplama sürecinde Mesut Sert, Mehmet Küçüksarı ve Mustafa Temuralay Arkadaşlarım sağolsun yardımlarını esirgemediler kendilerine tekrar teşekkür ederim. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Valla imrendim resmen.Çok güzel bir organizasyon olmuş.Emeği geçen herkesin eline sağlık. :RCKolik:
Valla İsmail 570 on numara bir model oldu.Allah Nazardan saklasın.Kırımsız uçuşlar dilerim.Elimden geldiğince yardımcı olduysam ne mutlu. :halay: :halay:
İnsanın kendi modelini toplayıp ,setuplarınıda kendi yapması çok güzel bir duygu.İnsanın daha çok içine siniyor. :thumbup: :thumbup:
Güzel günlerde uçurursun İnşallah kardeşim...Tekrar hayırlı olsun...

Çok güzel bir buluşma olmuş. En çok istediğim Rasim Abi'le tanışmaktı. Ama ben çok şeyler kaçırmışım forumda.

Sercan ADAK' Alıntı:
Çok güzel bir buluşma olmuş. En çok istediğim Rasim Abi'le tanışmaktı. Ama ben çok şeyler kaçırmışım forumda.

Sercan çok teşekkür ederim :) Bu ikinci gelişimizdi, daha gelmeyi düşünüyoruz. Eskişehir'de de bir organizasyon olsun istiyoruz. Buluşmalar artıyor, yozgat, adana, kocaeli derken... Bir dahakine tanışmak kısmet olur inşallah. Sevgilerle ;)

Gercekten herkezin emegine saglik cok guzel bi bulusma olmus herkezin yuzu guluyo resimlerde anlamadim ki benim uzaklara gitmemi mi beklediniz bulusmalari organize etmek icin :laugh:

Tam bahar geldi, sen gittin Oğulcan :D Kardan yağmurdan daha yeni açtık gözümüzü. Korkarım ki daha çok buluşma olacak. Sen de geri gelince katılırsın artık :)

Emre Kaman' Alıntı:
Tam bahar geldi, sen gittin Oğulcan :D Kardan yağmurdan daha yeni açtık gözümüzü. Korkarım ki daha çok buluşma olacak. Sen de geri gelince katılırsın artık :)

Sikinti bendeymis zaten abi geldim buraya 3 gundur yagmur yagiyo :) emin olamadim geri gelsem mi gelmesem mi :) ben burdayim diye siz oyle rahat ucuyosunuz yagmuruda getirdim beraberimde :)