[Foto]: Büyük Kocaeli Buluşması - 22.03.2015

O harika buluşma olmuş valla elinize, emeğine sağlık. :bravo:

Yarın çalışmıyorum. Evde çayımı demler videoları izlerim artık :halay:

GÜZEL BULUŞMA. MANGALDA ON NUMARA OLMUŞ. BUNDAN SONRA BULUŞMA ARTIK YOZGAT FUNFLY OLUR.

Harika olmuş, ellerinize sağlık.

Ekip oldukça sağlam gözüküyor.

Gelemediğimize mi yanalım, mangal yapamadığımıza mı.

Keşke mangal görüntülerini koymasaydınız. Canımız çekti. :laugh: . Şaka Çok Güzel Olmuş. Eğlencenizi tam taşımışsınız foruma.

Darısı bizim başımıza. Bu arada bugün biz de quadcopter uçurduk. Bir de ağaca takılan quadcopteri ikinci bir quadcopter ile kurtarma çabamız var. Gerçi o da ağaca takıldı. Ancak sağolsun Serdar kardeşimiz gene yardımımıza koştu. Ufak hasarlarla atlattık bugünü. Macera had safhadaydı. Hepsi belgeli ve videolu. :saygilar:

Valla Yozgattan önce bir Eskişehir ve bir Kocaeli daha görünüyor gibi.. Yaz gelip de, bayram-seyran, tatil, düğün telaşına girmeden hayattan kendimize ait bir-iki haftasonu daha çalarız bence :) Çok keyifliydi, gelenenin, gelemeyenin ayağına, emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

Bugün kendim uçmadım ama uçmuş kadar keyif aldım! :) Öte yandan, başta Zafer bey olmak üzere, forumdan tanıdığım diğer arkadaşlarla tanışma imkanı da buldum. Yedik, içtik, muhabbet de olunca, yediklerimiz daha bir tatlı geldi. Tekrar bir araya gelmek dileği ile.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Amanınnn iyi ki yokmuşum. O kadar helikopteri bi arada görsem inme inerdi maazallah! :D :p :D :p Fakat yakın çekim mangal fotosu müthiş. Kokusunu bile aldım buradan! :D

Sümer bey, aralarına girdikçe bağışıklık gelişiyor. Ben artık fazla etkilenmiyorum! :lollol:

Güzel yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. İnşallah bundan sonra çok daha planlı ve geniş katılımlı buluşmalar yapmaya çalışacağız.

Bu arada katılan arkadaşlarımız talebi üzerine, resimler orjinal boyutlarında yüklenmiştir.

Çok güzel bir gün olduğu fotolardan da belli. Orada olmayı çok isterdik. Belki ikincisine diyelim. Bu arada benimde bir ricam olacak. Çoğu arkadaşı forumdan isim olarak tanıyoruz ama fotoğralarını veya kendilerini görme imkanımız olmayanların mümkünse genel fotolarda ve ya diğer fotolarda isimlerini de yazma imkanımız olabilir mi?

Öncelikle Mart ayının gayet sıcak bir pazar günü bizleri ağırladıkları için Başta Mehmet beye ve Türker beye olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Her şey çok güzeldi. Bol bol uçuşlar pil pitecek derdi olmadan sorunsuzca jeneratörden pillerimizi şarz ederek hem uçuşun hem mangalın hem de arazide doyumsuz çayın tadı gerçekten çok güzeldi. Ha bir de forumdan arkadaşlarla bire bir tanışmanın yeri bir başka. Her şey için teşekkürler. Bir daha ki buluşmalar da görüşmek üzere...

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Bu arada benimde bir ricam olacak. Çoğu arkadaşı forumdan isim olarak tanıyoruz ama fotoğralarını veya kendilerini görme imkanımız olmayanların mümkünse genel fotolarda ve ya diğer fotolarda isimlerini de yazma imkanımız olabilir mi?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker - Ömer - Fatih - Mordo - Hasan - Özkan - Rasim - Emre - Mevlüt - Ömer - İsmail - Zafer - Hakan - Sinan - Mustafa (kameranın diğer ucunda Mehmet)

Doğru yazmış mıyım, bi teyit alayım yine de :)

Mehmet Bey;
Türkey Bey;
Biz geldik, çamura gömdünüz. Helal olsun size, demek isteyince oluyormuş...

Buluşma güzel olmuş herşeyiyle mükemmel güzüküyor ,Emre bey jeneratörü getirmiş,mangallar harika,Rasim bey Protos'u getirmiş,Mehmet bey,Türker bey,Hakan bey,Mordo bey,Ömer bey ,.... isim olarak belirtemediğim diğer arkadaşlar,emeğinize sağlık .

Gerek ev sahibi mehmet abi olsun

Maidin ucuslari olsun deneme test ucuslari olsun

Hakan beyin sinan abinin mangal ugraslari olsun
Saolsuun emre jenerator olsun
Herkeze tekrer tekrar tsk ederiz cok guzel bir bulusma cok guzel bir agirlama oldu
Farkinda olmadan da kusurlarimiz olduysa da affola [emoji122]