[Foto]: Karamursel Emanet Teslim Buluşması

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Bizim yılan işine dönen Hüseyin abimize hediye verilme işi bugun başarılı bir şekilde sonuçlandırıldı :thumbup:.Hızlı ve doğaçlama bir organizasyon olduğu için ne yazık ki sizlere haber veremedik :embarras:

İnşallah bir sonraki hafta uçuş olmasada, bir konu açıp önceden duyurmak süretiyle bir yerde bir araya gelip, sohbet muhabbet ve çay içeriz. Ne de olsa epey oldu bir araya gelmeyeli ;)

Gelelim bugune. Hüseyin abimiz hepimize çok çok teşekkür etti. Karamürselde bir çay bahçesinde oturduk ,çay eşliğinde muhabbet ettik. Daha onda ben tost söylemek isteyince muhabbetin yönü değişti :lollol: . En sonunda kendimizi bir kokoreçci de bulduk. Gerçekten çok lezzetli ve güzeldi. Burada Hüseyin abimizi bizi böyle lezzetli güzel bir yere götürüp doyurdu için tekrar teşekkür ederim :bravo:.

O ölümsüz anlara ait fotoları sizlerle paylaşmak istedim :saygilar:

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

Ekli dosyalar

• Karamursel_01.JPG
    Karamursel_01.JPG
    44.7 KB · Görülme: 86
  • Karamursel_02.JPG
    Karamursel_02.JPG
    45.5 KB · Görülme: 47
  • Karamursel_03.JPG
    Karamursel_03.JPG
    37 KB · Görülme: 47
  • Karamursel_04.JPG
    Karamursel_04.JPG
    39 KB · Görülme: 48
Ynt: [Foto]: Karamursel Emanet Teslim Buluşması

Ah be nasıl kaçırdım bu buluşmayı valla Hüseyin Abi bende istiyorum o kokoreçten :'(

Tekrar Allah anneli babalı büyütsün diyeyim Abi'cim. Darısı başıma artık :saygilar:

Ynt: Ynt: [Foto]: Karamursel Emanet Teslim Buluşması

Türker Akgün' Alıntı:
Ah be nasıl kaçırdım bu buluşmayı valla Hüseyin Abi bende istiyorum o kokoreçten :'(

Tekrar Allah anneli babalı büyütsün diyeyim Abi'cim. Darısı başıma artık :saygilar:
Türker kardeşim ah de vah de of de ne dersen de yeridir hüseyin hoca 10 numara ev sahipliği yaptı sağolsun bizde çok şükür yeğenimizin emaneti verdik.Birde Hüseyin hocanın patlıcan kebabı sözünü aldık.Kısmetse bahara benim bahçede ailece kebap çılgınlığı yapacağız inşallah

Hüseyin hoca 10 numara ev sahipliği yaptı sağolsun bizde çok şükür yeğenimizin emaneti verdik.Birde Hüseyin hocanın patlıcan kebabı sözünü aldık.Kısmetse bahara benim bahçede ailece kebap çılgınlığı yapacağız inşallah.Bilenlere ben de uykuluk yapacağım duyurulur... :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Muhabbet yemek içmeye dönünce ve teklifte kokoreç olunca, daha fazla dayanamadık...Uçamazsak yiyelim, değilmi yani...Hüseyine bu dayanılmaz teklif için teşekkür ederim. Bu arada verilen sözler de ilk fırsatta hatırlatılacaktır, biline!

Bebek Deniz tum amcalarina tesekkur ediyor ve öpüyor. Karamursele gelipte kokorec yiyemeyenler icin solaklarda tarafimdan bir kokorec partisi yapilacaktir.ilgililere duyrulur.

Hüseyin Abi bak bu son mesaj süper geldi :D

Mehmet Abi, sistemden bir hatırlatma falan ayarlarsın değil mi, mesela ayda bir Hüseyin Abi'ye konu ile ilgili mesaj gitse :p Ya da her Komuk'a girişinde pop-Up olarak bir kokoreç resmi görse :D

Şaka bir yana tekrardan bebişinizi mutlulukla büyütün.

Ayrıca hediyenin ya da kalanının servo-lipo-motor-nitro gibi bir yılbaşı paketi olmasını da düşünmedik değil :p