[Foto]: Kocaeli Model Festivali - 28.05.2016 // özkan çıkıkçı

Özkan abi ellerine sağlık. Çok klasik resimler. Hele Mordo abinin fotosu tam Hollyvood luk. :):):)

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resimler süper ya. Çok keyifli bir buluşma olmuş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok iyi fotoğraflar yakalamışsın abi paylaşım için teşekkürler. :saygilar: :RCKolik:

Özkan abi ellerine sağlık fotolar cok güzel olmuş :thumbup:

:saygilar: özkan abii fotolar sahane cok guzel bi bulusma olmus ellerinize saglik

Özkan hocam teşekkürler resimler süper gidemesekte o ortamın havasını kokusunu almış kadar oldum seyrederken.

Harika fotoğraflar çekmişsin Özkan. :bravo:

Maharetlerini göstermemişsin bize bu zamana kadar. :laugh: Sahada kamerayla daha sık buluşman gerekiyor bence. :hoppa:

Mordo abiyle Mehmet abinin fotoğraf, fotoğraftan öte birşey olmuş mesela. :bravo:

Bu buluşmanın Extreme fotoğrafları Özkan abiden gelmiş, ellerine sağlık diyelim :)

Ben katılamadığım için eski avatar fotoğrafı ile devam ;D Kadraja girme şansını yakalayanlar için forum avatar, imza fotosu vs için güzel bir fırsat olmuş :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bu buluşmanın Extreme fotoğrafları Özkan abiden gelmiş, ellerine sağlık diyelim :)

Ben katılamadığım için eski avatar fotoğrafı ile devam ;D Kadraja girme şansını yakalayanlar için forum avatar, imza fotosu vs için güzel bir fırsat olmuş :bravo:
Aynen birazdan benim yeni avatar geliyor :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Harika fotoğraflar çekmişsin Özkan. :bravo:

Maharetlerini göstermemişsin bize bu zamana kadar. :laugh: Sahada kamerayla daha sık buluşman gerekiyor bence. :hoppa:

Mordo abiyle Mehmet abinin fotoğraf, fotoğraftan öte birşey olmuş mesela. :bravo:

belkide bundan sonra fotorafçılık ile devam etmek daha hayırlısı gibi %p

Etkinliğin güzelliğini an ve an yaşatan fotolar bunlar :bravo: :thumbup: :bravo:

Kadraja giren her poz film tadında olmuş abi ellerine sağlık, paylaşım için teşekkürler :saygilar:

Özkan abi harikasın , fotoğraflar müthiş olmuş. Eline sağlık :hoppa: Yalnız aralarından kendi fotoğraflarımı (ç)aldım haberin olsun :laugh:

Özkan Bey gerçekten Muhteşem Fotoğraflar Çekmişsiniz.Acilen Arşivime ekliyorum :D :agreed:

elimizden geldiğince katılamayan arkadaşlarım için günü yaşatmaya çalıştık her şey rckolik ailesi için [emoji122] [emoji122]

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi