[Foto]: Pilot-TR Funfly 2014

o uçaklar ne kadar yakınlar yav :D süper gözüküyor valla :thumbup:

Mükemmel bir hafta sonu oldu hiç bu kadar keyif almamıştım gecenin 4 ünde bile cıktım uçtum açıldım herkese sonsuz teşekkürler.

Yahu bu nasıl hız arkadaşlar! Konu açılmış, 3. sayfaya geçmiş ben daha yeni bakabiliyorum. Gençlik başka şey canım!

Neyse, çok güzel, çok keyifli bir hafta sonu geçirdim. Ayrıca, forumdan tanıdığım birçok arkadaşla tanışma fırsatı buldum. :halay: Başta bu organizasyonu düzenleyen, Pilot TR sahibi Hasan Bey olmak üzere, tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, bu tür etkinliklerin yalnızca büyük kentlerin tekelinde olmadığını ve bir Anadolu kentinde de pekala, hem de çok başarılı bir şekilde olabileceğini gösterdiği için de kendisini yürekten kutluyorum. :bravo: Tekrarında çok daha büyük katılım olacağına da inanıyorum. (Aslında ne foto, ne de video koymayıp, katılmayanlara "gelseydiniz!" demek vardı ya, neyse!)

Bir kaç resim de benden gelsin!...

Alvin ve yardımcısı ile otelin önünde...
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tareq ve ekibi ön hazırlıklar...

Alvin ön hazırlıklar...

Ve Alvin ile hatıra pozlarımız...

İyi ki uçakçıyım!...Heli ile böyle poz yok! ;)

Tebrikler onlara gelsin! :bravo:

Ynt: [Foto]: Pilot-TR Funfly 2014

Omer abi o pozu kim verdirdi kiza :D baktim ucagin onune commuş gittim boyle olmaz kalk ucagin burnuna otur dedim hatta gosterdim nasil oturacagini :D :D ;D ;D

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merhaba,
Alandayken bir adet pil alarmı buldum ama sonra cebimde unutmuşum. Kaybeden varsa özelden msj atabilir. Herkese iyi uçuşlar ..

Resimler için hepinize teşekkürler ellerinize sağlık. Üniversite sınavı yüzünden gelemedim :( İnşallah seneye bi daha olur.

Berkay35' Alıntı:
Resimler için hepinize teşekkürler ellerinize sağlık. Üniversite sınavı yüzünden gelemedim :( İnşallah seneye bi daha olur.
Berkay'cım hiç üzülme daha 17 yaşındasın önümüzdeki yıllarda mutlaka bu tür organizasyonlar olacaktır.

Bu arada videolardan resimlere henüz sıra gelmedi, ama unutmadım aklımdalar :D :laugh:

:D :D

Mesut, bu modelleri , yani fotoğrafları da demek istiyorum, çok beğendim. Ellerine sağlık!... :thumbup: Bana da biraz anlatsanıza şu işi! ;)

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, bu modelleri , yani fotoğrafları da demek istiyorum, çok beğendim. Ellerine sağlık!... :thumbup: Bana da biraz anlatsanıza şu işi! ;)

Abi yak 54 bitmek üzere motorda az önce geldi :) güzelcene dağıtıp temizledim heryerini diaframlarını filtrelerini hava kelebeklerini falan :D hafta sonu Yak 54 maiden için solaklara gelicem inşallah pazar günü, eğer müsaitsen gel abi hem maiden yaparız hem fotoğraf çekimi yaparız biraz :) modellerimizle :)

Hayııır, olamaz! Bu hafta yokum, haftaya yapsak şu işi?...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi