[Foto]: Solaklar Buluşması-09.06.13

Muharrem ÖNELGE' Alıntı:
Türker abi yapmışsın yine yapacağını yemin ediyorum 700N DFC alasım geldi :) Keşke orada olsaydım dedim, malum nişanlımın okulu bitti fazla gelemiyorum, bide düğün hazırlıkları başladı foruma ve rc modellerden azcık uzak kaldım düğünden sonra ilk işim rc modellerime ve foruma bağlanmak olacak :) , özellikle mehmet abi ve türker abi sizleri ve ekibinizi çok seviyorum :) SESSİZ TAKIPÇİNİZİM :)
Bizde seni çok seviyoruz kardeşim. :) Sen işlerini hallet sonra hep beraberiz inşallah. :thumbup:
İllaki yengemiz okul arkadaşlarını falan görmek ister, sende kaçarsın 700'ü alıp bizim yanımıza. :lollol:

Solakları özlemişim.Türkerim heli nihayet hangardan çıktı.kırımsız uçuşlar dilerim.Hafta sonu Ankaraya gitmessem muhakkak geleceğim

Hüseyin GENCER' Alıntı:
Solakları özlemişim.Türkerim heli nihayet hangardan çıktı.kırımsız uçuşlar dilerim.Hafta sonu Ankaraya gitmessem muhakkak geleceğim
Teşekkürler Hüseyin Abi valla sonunda açılışı yaptık, inşallah kazasız belasız devam ederiz. Valla işlerinede mani olmak istemem ama inşallah Ankara başka haftaya kalırda görüşürüz. :lollol:

Türker beyin trex 700 le yapığı uçuş harikaydı. Yaptığı hareketler heli rodaj da olmasına rağmen muhteşemdi. Bize güzel vakit geçirdiği için teşekkür ederim. Bende acizane V922 ile bol rüzgarlı havada 12 pil kadar uçtum. Kırım yaşamdım. Helici olmaktan mutluyum. :laugh: Herkese Selamlar

İrfan ŞEN' Alıntı:
Türker beyin trex 700 le yapığı uçuş harikaydı. Yaptığı hareketler heli rodaj da olmasına rağmen muhteşemdi. Bize güzel vakit geçirdiği için teşekkür ederim. Bende acizane V922 ile bol rüzgarlı havada 12 pil kadar uçtum. Kırım yaşamdım. Helici olmaktan mutluyum. :laugh: Herkese Selamlar

Teşekkür ederim İrfan abi güzel sözlerin için. :saygilar: Bende sizlerle olmaktan çok keyif aldım.
Bu arada 12 pil uçuş süpermiş. :bravo: Helicilik başka birşey abi. ;)

Dev ve güç canavarı bir R/K helikoptere kumanda vermek bu hobinin en keyifli anlarından birisi olsa gerek. Türker bey uzun ve sabırlı bir çalışma sonucu ortaya bir sanat eseri çıkarmış. %p Bu model ile uzun soluklu,kırımsız uçuşlar yapmasını dilerim. ;)

maydin67' Alıntı:
Dev ve güç canavarı bir R/K helikoptere kumanda vermek bu hobinin en keyifli anlarından birisi olsa gerek. Türker bey uzun ve sabırlı bir çalışma sonucu ortaya bir sanat eseri çıkarmış. %p Bu model ile uzun soluklu,kırımsız uçuşlar yapmasını dilerim. ;)
Teşekkür ederim Mehmet abi inşallah hep birlikte keyfile kırımsız uçuşlar yaparız. :saygilar: