[Foto]: Solaklar Buluşması-13.07.13

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Ramazan olmasına rağmen kalabalık denecek bir buluşma oldu :thumbup:

Ben pek yerimden kıpırdamadan gölgede oturup muhabbet ederek vakit geçirmeyi tercih ettim :laugh: Bu arada anı olsun diye de 4-5 kare foto çekmeyi de ihmal etmedim tabii ki ;)

Ben orada iken sadece Yavuz kardeşimiz hovera girerken motor stop etmesi nedeniyle Edge 540 ne yazık ki kaybettik :-\ Sade bir tören ile ebediyete yolcu ettik. Artık o bizim anılarımızda yaşamaya devam edecek :embarras:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da günün tek ve kısa videosu :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yavuz beye çok geçmiş olsun , üzüldüm açıkçası :(
Öte yandan cemaat safları güzel tutmuş da , imam kimdi onu göremedim , merhum öyle musalla da kalmadı değil mi.... :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Öte yandan cemaat safları güzel tutmuş da , imam kimdi onu göremedim , merhum öyle musalla da kalmadı değil mi.... :laugh:

İmam da uçuşta olduğu için fırsat bulup gelemedi. Rahmetli sıcakta kokmasın diye alel acele defnettik! Gerçi zaten kıble de doğru değildi... :lol: :lol:

Mehmet abi çok teşekkürler sen olmasan ne foto görüceğiz nede video azda olsa yetti bana, Yavuz beye geçmiş olsun dileklerimi tekrarlıyorum (Bu hovere kim icat etmiş ne gerek var bisiklet gibi yavaş uçmak varken ;D)

Bu arada bende bugün iş çıkışı Arslanbey'e gittim (virus bulaşmış bir kere çaresi de yok ;D) Arslanbey'de hafriyat çalışmaları var bizim pistin ilerisindeki çukuru dolduruyorlar Acaba pisti genişletme çabalarımı var?

İki depo Blade'le uçtum ikinci uçuşta sağ teker havada düşünce inişte iniş takımını kırdım ama yinede iyi kurtardım başka hasar yok teker havada nasıl düştü anlamadım oysa civatalara loctite sürüp öyle sıkmıştım böyle birşeyin olacağı aklıma gelmişti başıma da geldi, yaralı blade masaya yatırıldı
zaten yavaş giden fourstarı dahada yavaşlatacak bu durum :)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Yavuz beye çok geçmiş olsun , üzüldüm açıkçası :(
Teşekkürler Hakancım olacak oldumu biliyosunki önüne geçilmiyor, geçen Hafta Türkerim bu haftada ben büyük kayıplar yaşadık, sağlık olsun diyerek yolumuza başka mdeller ile devam edeceğiz, bu kırım benim sıradaki sürpriz modeli hızlandıracakdır. kırımsız kazasız uçuşlarda buluşmak dileğiyle. :saygilar:

Ragıp SARI' Alıntı:
Mehmet abi çok teşekkürler sen olmasan ne foto görüceğiz nede video azda olsa yetti bana, Yavuz beye geçmiş olsun dileklerimi tekrarlıyorum (Bu hovere kim icat etmiş ne gerek var bisiklet gibi yavaş uçmak varken ;D)

Bu arada bende bugün iş çıkışı Arslanbey'e gittim (virus bulaşmış bir kere çaresi de yok ;D) Arslanbey'de hafriyat çalışmaları var bizim pistin ilerisindeki çukuru dolduruyorlar Acaba pisti genişletme çabalarımı var?

İki depo Blade'le uçtum ikinci uçuşta sağ teker havada düşünce inişte iniş takımını kırdım ama yinede iyi kurtardım başka hasar yok teker havada nasıl düştü anlamadım oysa civatalara loctite sürüp öyle sıkmıştım böyle birşeyin olacağı aklıma gelmişti başıma da geldi, yaralı blade masaya yatırıldı
zaten yavaş giden fourstarı dahada yavaşlatacak bu durum :)

Sağol Ragıpcım ancak Hower ı icat edenlerin suçlamak yersiz olur zira hareket olmadan adrenalinde olmuyor. ;D