[Foto]: Solaklar Buluşması-22.06.13

Türker bey,
Tekrar geçmiş olsun. Benim için tavmatik bir deneyim oldu.
Üst seviye bir plotaj, yüksek kaite bir model ama öyle bir an geliyor ki kırımdan kaçamıyorsunuz. Hatta model yere bile çarpmadan havada kendini öğütüyor.

Bundan sonra torbamız cebimizde. Kısa zamanda toparlayacağınızı tahmin ediyorum. Kırımsız uçuşlar.

Aydın Azman' Alıntı:
Türker Beycim gerçekten başımı çevirip modelin kendini biçişini izlediğimde çok üzüldüm.Ama ne güzelki eşiniz sizi burada teselli ediyor gerçekten alışık olunmadık durumlar bunlar. Sen gerçekten çok mütevazi ve donanımlı bir arkadaşımızsın.modelin için senin kadar üzüldük ama canın sağolsun.Eminim daha sonra çok daha güzelleri ni toplayıp uçuracaksın.
Aydın abi çok teşekkür ederim. Modelden kalanları beraber toplamak kısmetmiş bize. :lollol: Eşim sağolsun bir tanedir gerçekten :)
Sağlık olsun abi yeri doldurulamayacak, telafisi olmayan birşey değil çok şükür...

Ozkan KAMISLI' Alıntı:
Türker bey,
Tekrar geçmiş olsun. Benim için tavmatik bir deneyim oldu.
Üst seviye bir plotaj, yüksek kaite bir model ama öyle bir an geliyor ki kırımdan kaçamıyorsunuz. Hatta model yere bile çarpmadan havada kendini öğütüyor.

Bundan sonra torbamız cebimizde. Kısa zamanda toparlayacağınızı tahmin ediyorum. Kırımsız uçuşlar.

Çok teşekkürler Özkan, uçan birşeyler edinmeye çalışacağım en kısa zamanda inşallah. En çokta ayarlarını bile bitirip nasıl uçtuğunu bile göremeden kırılması bana koydu zaten. :laugh:

Bu arada aynı poşete model toplamanın vermiş olduğu samimiyete dayanarak Bey'leri kaldırdım sizde uygun görürsünüz umarım. :)

Buluşma güzel gözüküyor fakat Türker abinin modeli için gerçekten üzüldüm çok geçmiş olsun abi.

Her şerde bir hayır vardır elbet.Allah daha iyilerini nasip eder inşallah.

Arda Erkan' Alıntı:
Buluşma güzel gözüküyor fakat Türker abinin modeli için gerçekten üzüldüm çok geçmiş olsun abi.

Her şerde bir hayır vardır elbet.Allah daha iyilerini nasip eder inşallah.
Buluşma gerçekten güzel oldu Arda, inşallah senin ve diğer modelci arkadaşımızında bir arada olacağı geniş katılımlı buluşmalarımız da olur gelecekte.

Teşekkür ederim, söylediğin gibi nasip böyleymiş vardır bunda da bir hayır...

Türker çok çok geçmiş olsun 1 yıldan uzun süredir emek verdiğin trex için bende çok üzüldüm. benim haberim yoktu burda öğrendim.
Arkadaşlarında belirttiği gibi herşey mükemmel olsada oluyor böyle kazalar, senin daha iyilerini yapıcağına inanıyorum.

Ragıp SARI' Alıntı:
Türker çok çok geçmiş olsun 1 yıldan uzun süredir emek verdiğin trex için bende çok üzüldüm. benim haberim yoktu burda öğrendim.
Arkadaşlarında belirttiği gibi herşey mükemmel olsada oluyor böyle kazalar, senin daha iyilerini yapıcağına inanıyorum.
Çok teşekkür ederim Ragıp. Ne yapalım kısmet böyleymiş. Daha güzelini yapabilir miyim bilmiyorum ama daha ucuzunu yapacağım kesin. :lollol: