[Foto]: T-rex 450 İlk Kırım

Muammer Akbulut' Alıntı:
gerçektende baya plastik malzeme sen alırken başta hata etmişsin pro model almış olsaydın kırılanları tekrardan toparla derdim fakat buna değmez. ben bu gün yaptığım uçuşta türker ve mehmet beylerin verdiği bilgilerle aling 450 pro 3gx dfc modelimi havada asılı bırakıp kumandayıda bıraktım öylece oto pilot varmışçasına asılı kalıyor üstelik baya rüzgarlı havada sahildede uçtum fakat heli rüzgarı hissettirmedi bile tahminimce aling 3gx v4.0 yeteneği bu. bence aling 450 -500 -550 pro 3gx dfc bu üç modelden şaşma ama v977 yanında olacak
Demekki modeli layığıyla toplayıp, ayarlarını da yapmışsınız Muammer Bey. :bravo:

İnsan sonuçta modelini böyle uçarken görünce verdiği emeklerin hepsine değiyor bence. :thumbup:

Ahmet'ciğim çok çok büyük geçmiş olsun, o güzelim canını sıkma hepimizin başına gelecek gerçekler, bakalım bizim başımıza ne zaman gelecek! :( Tamir edip yolumuza devam

edeceğiz , bu tür kazalar pilotaj deneyimi olarak hafızalarımızda yer alacaktır. %p Üzüldüm tekrar geçmiş olsun kardeşim. :saygilar:

Teşekkür ederim abicim, yine ucuz atlattık. Allah hiç bir Rc Koliğe vermesin. :thumbup: