[Foto]: tanışma

celal

Yeni Uye
merhaba arkadaşlar ben Celal Düzce'liyim bu işe yeni başladım daha çok ilgi alanım savaş uçakları sizleride yakından takip ediyorum inanıyorum ki çok güzel ve zevkli vakit geçiriyorsunuzdur.sizleri yakından izlemek isterdim ama şartlar müsait degil.

Merhaba Celal Bey,
Aramıza hoşgeldiniz. Scale savaş uçakları sevilmeyecek gibi değiller doğrusu, inşallah en kısa zamanda birtane yapıp keyifle uçurursunuz.
Forumumuzda faydalı bilgiler bulabileceğinizi düşünüyorum.
Düzce çok uzak değil bence birgün sizi aramızda görmeyi isteriz. :saygilar:

Hosgeldiniz, keyifli forumlar Celal Bey,

Türker'in de dediği gibi Düzce buraya çok yakın, kim bilir belki bir gün bizleri ziyarete gelirsiniz ;)

inşallah abi çok istiyorum nasip şuanda birtane mik 29 yaptım ama elektronik aksam yok onlarıda yakında almayı düşünüyorum
bir sorum var bu uçagın kanat hareketleri nasıl olacak 6 adet hareketli kısım var servo baglantıları nasıl olmalı şimdiden teşekkürler

celal sadak' Alıntı:
inşallah abi çok istiyorum nasip şuanda birtane mik 29 yaptım ama elektronik aksam yok onlarıda yakında almayı düşünüyorum
bir sorum var bu uçagın kanat hareketleri nasıl olacak 6 adet hareketli kısım var servo baglantıları nasıl olmalı şimdiden teşekkürler
Celal Bey,

Bu sorunuzu aşağıdaki bölümde yeni konu açarak sorarsınız, tecrübeli arkadaşlarımız mutlaka size yardımcı olacaklardır.