[Foto]: Tek Kisilik Dev Bulusma :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bizde misafir, Turker kardesim de musait olmayinca bu hafta sonu da ucus sahamiza ne yazik ki gidemedik. Ama modelci Adam ucmadan duramaz misali :laugh: ilk firsatta microlarimi kapip 1 saatligine arka bahceye kactim :thumbup: 12 pil uctum, iyi geldi valla :halay: Microcu olmak Gercekten buyuk bir ayricalik :yuppi:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Modeller ve filo her zamanki gibi şahane gözüküyor....

Birgün piyangodan bir para kazanırsam, sizinki gibi bir arka bahçeli ev alacağım :laugh:.

Zafer SAHIN' Alıntı:

Birgün piyangodan bir para kazanırsam, sizinki gibi bir arka bahçeli ev alacağım :laugh:.
Zafer abi tavsiyesi satın alma arka bahçesi olan bir arkadaş edin.[emoji106]

Filo şahane Mehmet abi ;) Her fırsatta uçmak gerek... Arka bahçeyi kıskançlıkla karışık seviyoruz :laugh:

Ben de dün gece 3 te geldim ankaradan, sabah 9 buçuk, 10 gibi uyandım, öğlen çıktık araziye... Hatta senin tepkini çekecek bi uçuşum var :embarras: :) Yüklenince paylaşırız.

Mikro her modelci için şart bence herzaman müsait olunamıyor evde bile uçuyosun [emoji2]

Zafer SAHIN' Alıntı:

Keske ayni sehirde olsak da beraber keyfini sursek Zafer Hocam :)

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Zafer abi tavsiyesi satın alma arka bahçesi olan bir arkadaş edin.[emoji106]
Kesinlikle katiliyorum Abi :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Filo şahane Mehmet abi ;) Her fırsatta uçmak gerek... Arka bahçeyi kıskançlıkla karışık seviyoruz :laugh:

Ben de dün gece 3 te geldim ankaradan, sabah 9 buçuk, 10 gibi uyandım, öğlen çıktık araziye... Hatta senin tepkini çekecek bi uçuşum var :embarras: :) Yüklenince paylaşırız.
Tesekkurler Rasim. Cok sukur tum modeller Problemsiz uctu bugun de :halay: Sadece son ucusta 130x Biraz yakin yere ucunca yer ile kucuk bir temasi oldu :laugh: Arka disliler plastik olunca 1 tanesi siyirdi, aksama kucuk capli bir tamir var ;)

Bu arada nasil ucus yaptin acaba, Valla merak ettim simdi :rolleyes: ???

Mustafa Atabek' Alıntı:
Mikro her modelci için şart bence herzaman müsait olunamıyor evde bile uçuyosun [emoji2]
Aynen Mustafa. Imkanlar dahilinde her modelci icin 1 tane micro sart :halay:

Modeller şahane abi eline sağlık.En iyisini yapmışsın. :thumbup:

Türker abiyi forumdada arar oldu gözlerimiz. :)

Hehe , anlaşılan bugün tek kişilik dev buluşmayı sadece ben yapmamışım... :D , ben de arka bahçemizde değil ama , arka sokağımızdaki parkta kaçak bir buluşma yaptım , 6 pil 922 ile 4 pil mini titanımla hover yaparak yaptım.Hover yaptım çünkü , çocukların park alanıydı , yakın mesafede park etmiş arabalar , kabloları yerlere değercesine sarkmış elektrik ve telefon direkleri gibi normalde hiç de dikkat etmediğim ayrıntılar vardı... :lol:...
Eline sağlık Mehmedim , çok güzel olmuş , parmakları paslandırmamak lazım değil mi... :halay: :bravo:

Mehmet Abi valla görseller on numara filo on numara :yuppi:
yakiyo ortaligi :agreed:
bir mini filosu bizde kurariz insallah. Şart ;)

Mehmet abi eline sağlık, iyiki gitmişsin arka bahçeye. :halay: :thumbup:

Bende bu sıralar uçuş yönünden bir bereketsizlik var :'( Hiç olmadı en azından brushless'ı devreye sokmam lazım. :rolleyes:

İnşallah önümüzdeki günlerde acısını çıkarır uçmaya doyarız. :RCKolik: