[Foto]: Tek Kişilik Kaçak Uçuş :)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Bu hafta havalar iyi gidince dayanamadım izin olup Solaklara kaçtım. :thumbup: Baştan pek gidesim yoktu ama iyi ki gitmişim. Süper bir gün oldu. Toplam 6 saat sahada kaldım.:)

Aylardır ucmadığım TREX 500'e yeni aldığım 3 tane pilin rotajını tamamladım (4 dak, 12 ucuş yaptım). Rotaj olduğu için tam performansda kullanmadım. Bol bol alan turu attım, bu sene atmadığım kadar :lollol:

Günün en önemli olayı ise, TREX 450 ile yaptığım ILK "TAIL-IN INVERT" (Kuyruk bize bakar pozisyonda ters uçuş) denemesi idi. 2 defa denedim. Sonuncusu 15 sn fala sürdü ama bana yetti doğrusu. Epey bir süre sonra tekrar heyecanlanmak süperdi :laugh:

Gün sonunda da EPP uçak ile 3 pil uçtum. Özetle süper bir gündü. Güne ait "Gün Sonu Değerlendirme Videosu" ve "Foto" lar ekte :lol:

Inşallah bu hafta sonu da hava bugunku kadar güzel olurda, hep beraber uçar açılırız :saygilar:

NOT: Bu arada sahanın her zaman kullandığımız girişi kapalı. En uça gidip oradan giriş yaptım. O kısımdaki yolda oldukca güzelmiş. Şahsen ben ilk defa kullandım :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Foto]: Tek Kişilik Kaçak Uçuş :)

Mehmet seni tebrik ediyorum . Modellerinle beraber bir orkestra şefi gibisin gibisin.Koskoca sahada alabildiğince özgürce uçmak her zaman nasip olmaz.Böyle anların kıymetini bilmek lazım. %p

Mehmet, ben de bugün havaya bakıp bakıp imrendim doğrusu. :p Hevesimi hafta sonuna saklıyorum ama, hava durumu yağış gösteriyor. Yine de belli olmaz!

Tolga'nın muhteşem finalinden oldukça etkilenmiş olmalısın. Onca uçuşa daha muhteşem bir final olur diye düşünmüştüm ama bu kez çift akü ile gitmişsin.

Mehmedim süpersin,hem işten firar , hem kendi başına uçuş... :lol:
Yalnız sen yine de bidaha gidecek olursan ben gibi işi bilmeyen birini de olsa yanına al .Her zaman diyoruz ya güvenlik diye, o bakımdan , gerçi tek başına da kafa dinlemenin tadıda bi başka olur ama... :thumbup:

Bizler işyerlerinde dışarıdaki güzel havaya bakıp iç geçirirken meğersem aramızda kaça et kesenler varmış :D Vallaha süper olmuş, inan benim de böyle bir mola veresim çok vardı ama işler yoğun :) Umarım kara kış gelmeden benzerlerini hepbirlikte bir haftasonu tekrardan yapabiliriz.
Herkese selamlar

yanlış mehmet giden var gidemeyen var .mazallah nazar olur kırarsın 500 ü.uçmadan bi nazar duası oku